Basen prosto od producenta

Niedawno wprowadziliśmy się z mężem i dziećmi do naszego wymarzonego domu jednorodzinnego. Wszystkie wnętrza są już pięknie urządzone i właśnie jesteśmy w trakcie rozpakowywania ostatnich kartonów. To jednak nie jest koniec pracy. Przed nami urządzenie ogrodu. Jest wiosna, więc idealny czas na to, żeby zasadzić rośliny, zasiać trawę i przygotować się na możliwość biesiadowania w ogrodowej altanie. W trakcie planowania wyglądu ogrodu pojawił się w naszych głowach pomysł na wstawienie do niego basenu. 

Wymarzony basen w ogrodzie

rekomendowany producent basenówCałe życie mieszkałam w bloku, więc możliwość wprowadzenia się do własnego domu rodzinnego była dla mnie realizacją marzeń. Dom zaprojektowaliśmy z mężem według naszych własnych oczekiwań. Teraz już w nim mieszkamy i właśnie zabraliśmy się za urządzanie ogrodu. Jednym z najbardziej szalonych pomysłów, jaki przyszedł nam do głowy, było zamontowanie basenu w ogrodzie. Kiedyś stwierdziłabym, że jest to nieosiągalne finansowo, jednak wiem, jak mocno baseny potaniały, dlatego ostatecznie zdecydowaliśmy się na nieduży basen w postaci niecki wpuszczanej w ziemię. Podziemny basen wydał mi się bardziej praktyczny i estetyczny, niż basen naziemny. Nieckę basenową stworzy dla nas rekomendowany producent basenów, do którego udało nam się dotrzeć dzięki znajomościom męża. Baseny produkowane przez tą firmę cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, posiadających własne ogrody. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania i przez to są bardzo trwałe i służą przez długie lata. Ogrodowe baseny mogą mieć nie tylko różną długość, ale też głębokość. Ze względu na to, że posiadamy małe dzieci, zdecydowaliśmy się na dość płytki basen, w którym jednak będzie możliwość pływania, nawet w przypadku osób dorosłych. Do basenu wchodzić się będzie po schodkach w dół, przy których zamontowane zostaną stabilne barierki. W niecce znajdują się też miejsca, na których wygodnie można usiąść. Przy nich znajdują się dysze, z których będzie lecieć woda. Basen będzie więc pełnił rolę atrakcyjnego jacuzzi. 

Moje marzenia zaczęły się w ostatnim czasie jedno po drugim. Nie tylko wprowadziłam się do wymarzonego domu, ale będę miała też w ogrodzie basen. Udało nam się z mężem zorganizować basen bezpośrednio od producenta. Będzie to basen podziemny, w postaci niecki wpuszczanej w ziemię. Ze względu na niedużą głębokością, będą mogli z niego korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci w różnym wieku. Najbardziej cieszę się z tego, że w basenie tym zostanie wydzielona strefa jacuzzi.

Basen prosto od producenta
Przewiń na górę