Bazy do przedłużania paznokci

Wiele kobiet marzy o długich i mocnych paznokciach. Długie paznokcie kojarzone są z elegancją i klasą. Takie paznokcie można uformować w dowolny kształt, dostosowując je do własnych preferencji oraz okazji. Na co dzień często wybierane są owalne, kwadratowe lub zaokrąglone kwadraty. Taka długość paznokci nie powinna przeszkadzać w codziennych czynnościach, dzięki czemu są bardzo wygodne.

Baza Extend Base do przedłużania paznokci

marka semilac - baza do lakierów hybrydowych extend baseJednymi z najpopularniejszych kształtów paznokci są balerinki, migdałki i trumienki, a także szpice. Do tych kształtów potrzebna jest odpowiednia długość paznokcia, przez co nie na każdej płytce są możliwe do wyprofilowania. Nad tym faktem szczególnie ubolewają osoby, które z różnych powodów nie mogą zapuścić paznokci. Najczęściej problemem jest kruchość płytki, która przy nieco dłuższej długości łamie się. W takiej sytuacji konieczne jest korzystanie z odżywek, które wzmocnią płytkę paznokcia i zapobiegną jej bolesnemu łamaniu się. Powodów, dla których zapuszczenie paznokci jest niemożliwe, jest wiele. Jednym z nich może być praca, w której długie, wystające mocno poza opuszek paznokcie mogą narażać ich właścicielkę na niebezpieczeństwo. Istnieją przecież okazje, w których większość kobiet chciałoby się poczuć pięknie i kobieco. Zamiast ryzykować utratą zdrowia lub naganą ze strony szefa, można zdecydować się na jednorazowe przedłużenie paznokci. Tutaj z odsieczą przychodzi marka Semilac – baza do lakierów hybrydowych Extend Base tej firmy nie tylko wzmacnia płytkę paznokcia, przygotowując ją na dalsze zabiegi, ale również przedłuża ją o nawet 7 milimetrów. Aplikacja tego lakieru jest niezwykle prosta, dzięki czemu cały zabieg można przeprowadzić w domu — nie jest do tego potrzebna profesjonalna stylistka. Oprócz bazy potrzebna będzie również lampa UV lub LED, a także specjalne szablony ułatwiające aplikację produktu. Po umieszczeniu szablonu na palcu, należy nałożyć niewielką warstwę bazy na paznokieć oraz szablon do wybranej długości. Następną warstwę bazy kładziemy po zdjęciu szablonu — tu można nałożyć grubszą warstwę produktu, nadając paznokciom pożądany kształt. Po kolejnym utwardzeniu w lampie, nadmiar bazy warto spiłować pilnikiem, a następnie całość zmatowić bloczkiem. Stylizację można dokończyć lakierami tradycyjnymi lub hybrydowymi. Paznokcie przedłużane bazą marki Semilac trzymają się od dwóch do nawet czterech tygodni, jednak w łatwy sposób można ściągnąć je wcześniej, na przykład zaraz po imprezie, by kolejnego dnia pójść do pracy w tradycyjnie krótko obciętych paznokciach. 

Dzięki produktom do przedłużania nie trzeba już zapuszczać paznokci całymi tygodniami, nim wykona się na nich upragnioną stylizację. Bazy do przedłużania nie są inwazyjne dla paznokci, dzięki czemu mogą być używane często i nie zniszczą płytki. Dużą zaletą przemawiającą za wybraniem tego produktu jest również łatwość aplikacji. 

Bazy do przedłużania paznokci
Przewiń na górę