Ciekawy pomysł na wstążkę z nadrukiem

Imieniny, urodziny, rocznica, narodziny dziecka, przeprowadzka i wiele, wiele innych – istnieje cała masa okazji do tego, by urządzić komuś przyjęcie i podarować jakiś prezent. Mamy obecnie tyle możliwości kupienia bliskiej osobie czegoś naprawdę wyjątkowego. Zakupy możemy robić online, nie wychodząc nawet z domu i zamawiać prezenty nawet z drugiego końca świata. Współcześnie jednak nie jest najważniejsze to, co się dostaje, tylko sposób personalizacji danego prezentu.

Prezenty opakowane we wstążkę z nadrukiem

wstążki z nadrukiemJeszcze kilkadziesiąt lat temu prezenty wykonywało się z reguły ręcznie, co świadczyło o ogromnym zaangażowaniu osoby, która dany prezent przygotowała. Obecnie możemy zaobserwować powracanie tego trendu – w dobie ogólnej dostępności wszelkiego rodzaju gadżetów i upominków wykonane ręcznie prezenty zajmują szczególne miejsce. Nie każdy jednak ma na tyle rozwinięte zdolności manualne, by samodzielnie przygotować podarunek. Dlatego właśnie tak powszechna jest personalizacja upominków, która stanowi odpowiednik prezentów wykonywanych samodzielnie. Bardzo popularne ostatnimi czasy są wstążki z nadrukiem, które zdradzają większe zaangażowanie robiącego prezent. Nie chodzi jednak o to, żeby napisać życzenia w stylu „wszystkiego najlepszego”, bo jest to zwyczajnie zbyt proste. Rzecz w tym, żeby na wstążce zamieścić taki napis, który świadczyć będzie o tym, że bardzo dobrze znamy obdarowywaną przez nas osobę. Możemy pokusić się na przykład o wspomnienie jakiegoś wspólnego przeżycia, możemy także życzyć komuś tego, czego faktycznej danej osobie potrzeba, a o czym wiedzą tylko jej najbliżsi. Zamieszczenie personalizowanej notatki na wstążce z pewnością spotka się z ogromną radością solenizanta, pozostawiając szeroki uśmiech na jego twarzy. Jednak nadruk nie musi stanowić jakiejś konkretnej treści, można bowiem zamieścić na wstążce jakieś zabawne zdjęcia w małym formacie, które będą widoczne dopiero z mniejszej odległości – to też jest dobry pomysł na spersonalizowanie prezentu.

Jak zatem widać, nie trzeba być wcale mistrzem jakiegoś rzemiosła, żeby przygotować dla kogoś bliskiego naprawdę wyjątkowy prezent. Wystarczy po prostu zastanowić się, co łączy nas z daną osobą i zamieścić to na prezencie – na przykład w formie nadruku na wstążce zdobiącej upominek. W ten sposób na pewno pozytywnie zaskoczymy kogoś nam bliskiego. Być może nawet uda nam się sprezentować temu komuś najciekawszy prezent danego dnia. Wystarczy nieco dobrych chęci oraz odpowiednie przemyślenie koncepcji.

Ciekawy pomysł na wstążkę z nadrukiem
Przewiń na górę