Dekoracja wnętrza – listwy NMC

 

Gdy wykańczanym pomieszczenia często szukamy różnych ciekawych inspiracji, by nadać im niepowtarzalnego charakteru. Dobieramy odpowiednie kolory, materiały oraz dodatki, które w tym przypadku są bardzo ważne. Tworzymy wewnątrz wybrany przez nas styl, który jest spójny i kaczy wszystkie elementy w jedną całość. Co więc w szybki i niedrogi sposób odmieni nasze pomieszczenia nie do poznania?

Sztukateria – listwy ozdobne

eleganckie listwy nmcCoraz częściej w naszych domach czy mieszkaniach można znów zobaczyć aranżacje z użyciem pięknej sztukaterii NMC. A jeszcze przecież niedawno służyła jedynie do ukrycia mniejszych i większych mankamentów, jak również łagodziła nierówne przejścia pomiędzy sufitem a ścianą. Gdy zapoznamy się z ofertą producentów na rynku, możemy zauważyć, że czeka na nas szeroki wybór różnych modeli produktów dekoracyjnych. Eleganckie listwy nmc mogą być proste i gładkie lub o ciekawym kształcie i pięknym zdobieniu. Wybór będzie zależał od naszych indywidualnych potrzeb. Listwy dostępne są w sklepach w wersji sztywnej, jak i w wersji giętkiej, co pozwala na użycie ich na zaokrąglonych powierzchniach. Ponadczasowa sztukateria stworzy w naszym wnętrzu niezwykły i elegancki wygląd. Czym charakteryzują się listwy NMC? Otóż są bardzo funkcjonalne i praktyczne, a ich montaż jest dziecinnie prosty przy użyciu kleju. Listwy to dekoracja, pod którą możemy w sposób dyskretny ukryć uszkodzone lub nierówne powierzchnie, a także tworzą one estetyczne i harmonijne wnętrze. Dlatego chętnie wykorzystywane są nie tylko w domach, ale również w hotelach czy restauracjach. Listwy sufitowe NMC stworzone są ze szczególną dokładnością, jak i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Listwa jest również odporna na wilgoć, co daje nam możliwość montażu w pomieszczeniach takich jak łazienka lub kuchnia. Pielęgnacja również należy do prostych, ponieważ nie wymaga specjalnych i trudno dostępnych środków. Co ciekawe powierzchnia listw nadaje się do malowania farbami wodorozcieńczalnymi, dlatego możemy dopasować je kolorystycznie do naszych wnętrz.

Listwy NMC to bardzo tanie, szybkie i nowoczesne rozwiązanie na aranżację dowolnie wybranej przez nas przestrzeni, które pewnie nigdy nie wyjdą z mody. W zależności od miejsca ich wykorzystania z powodzeniem odnajdą się jednakowo w nowoczesnych aranżacjach, czy w klasycznych lub tradycyjnych wnętrzach. W sklepach oprócz dekoracyjnych listw przy sufitowych znajdziemy również listwy przypodłogowe, ścienne czy oświetleniowe również wykonane z najwyższą starannością z pianki poliuretanowej.

 

Dekoracja wnętrza – listwy NMC
Przewiń na górę