Dj na weselu

Kiedy rozpoczęliśmy z moim narzeczonym przygotowania do ślubu, przede wszystkim musieliśmy zdecydować w jakim mieście chcemy je urządzić. Ostatecznie stanęło na tym, że ślub oraz wesele odbędzie się w naszej rodzinnej miejscowości. Stwierdziliśmy, że skoro poznaliśmy się w Rybniku to nie wyobrażamy sobie, aby ten wyjątkowy dzień zorganizować w całkowicie innym miejscu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dj-a?

dj z rybnikaWszystkie sprawy ogarnęliśmy tylko i wyłącznie dzięki pomocy mojej siostrze, która miała doświadczenie w organizacji ślubu. Najdłużej z Michałem nie mogliśmy zdecydować się czy wolimy DJ-a na weselu czy też kilkuosobowy zespół muzyczny. Ostatecznie stwierdziliśmy, że dj z rybnika to jeden z najlepszych decyzji, którą mogliśmy podjąć. Od samego początku wiedziałam, że wolę opcję, dzięki której osoba prowadząca imprezę, będzie w stanie puścić każdą piosenkę. Nawet na niespodziewaną prośbą gości weselnych. Na dodatek nie będę musiała martwić się tym, że nie zostanie to zaśpiewane w takim klimacie, jak ja bym chciała. Kiedy z Michałem szukaliśmy dj-a to zwracaliśmy uwagę na to czy jest w stanie pokazać nam swoje portfolio. Dzięki temu byliśmy w stanie ocenić jakość prowadzenia imprezy przez dj-a oraz zobaczyć czy ich poprzedni klienci dobrze się bawili. Skoro już jesteśmy przy ustalaniu szczegółów to warto zwrócić uwagę na to ile będą trwały przerwy podczas zabawy. Dla jasności należy także zaznaczyć o tym, że nie chcecie, aby dj spożywał alkohol w trakcie prowadzenia wesela. Z własnego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, iż niezależnie od problemu, który zaprząta wam głowę, lepiej porozmawiać na ten temat niż później czuć się niezadowolonym z jakiegoś powodu. Michał jest tradycjonalistą, dlatego początkowo miał sporo obaw odnieście dj-a. Wyjaśniłam mu, że w związku z tym, iż muzyka nie jest grana na żywo, dj może puścić wszystkie piosenki. Według mnie to idealne rozwiązanie w naszym przypadku, ponieważ jeśli chodzi o wiek gości to połowa osób w naszym wieku, jedna czwarta w podeszłym wieku, a reszta to dzieciaki. W związku z tym, że na naszym weselu będzie różnorodność pod względem muzycznym, to każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, dzięki temu że nie praktycznie żadnych ograniczeń.

Kiedy szukacie dj-a to polecam poczytać także opinie klientów, ponieważ według mnie dzięki ich słowom można znaleźć odpowiedzi na pytania, które nas męczą. Dodatkowo kwestia cen także ma znaczenie, nie oszukujmy się. Aczkolwiek radziłabym zwrócić uwagę na to, czym różnią się od siebie pakiety, jeśli takowe posiada dj w swojej ofercie.

Dj na weselu
Przewiń na górę