Dlaczego warto kupować pokrowce na telefon?

Kiedy zamówiony przeze mnie telefon kurier wreszcie dostarczył pod mój adres od razu po jego wyjęciu z pudełka i jeszcze przed uruchomieniem od razu zamówiłam w internecie etui. Nie chciałam, aby nowy i drogi sprzęt szybko się zniszczył, a niestety podczas trzymania go w dłoni miałam nieodzowne wrażenie, że może tak się stać, jeśli odpowiednio nie zabezpieczę smrtphona. 

Doskonały pokrowiec na smartphona 

etui pokrowiec na telefonDługo polowałam na okazję, aby wreszcie kupić swój wymarzony telefon. Już od momentu jego premiery zakochałam się w tym modelu po uszy lecz niestety wówczas, jak nietrudno się domyśleć kosztował on równowartość dobrego laptopa. Tak to niestety już jest z flagowcami, ale grzecznie czekałam, aż jego cena zmaleje, a ja będę mogła w końcu spełnić swoje marzenie. Kiedy wreszcie zamówiłam mojego nowego smartphona nie myślałam jeszcze wtedy o zakupie odpowiedniego pokrowca ponieważ telefon był zabezpieczony szkłem najwyższej jakości. Moje nastawienie do tego zmieniło się, gdy pierwszy raz miałam telefon w dłoni, który okazał się być bardzo śliski i dosłownie wypadał z mojej ręki, albo co najmniej sprawiał wrażenie, jakby za chwile miał się z niej wyślizgnąć. Stąd właśnie moja natychmiastowa reakcja, aby kupić etui pokrowiec na telefon i zaczekać z korzystaniem z nowego telefonu do momentu otrzymania euti. Wybrałam opcję zakupu przez internet z prostego powodu. W sieci jest znacznie taniej, a wybór pokrowców jest ogromny niezależnie od tego czy nasz model jest sławnym flagowcem, czy też nie. Bez problemu znalazłam sklep oferujący ogromny wybór pokrowców z różnej półki cenowej, a także o różnorodnych cechach. Zdecydowałam się zamówić dwa pokrowce z czego jeden z nich był bardziej elegancki i mógł się przydać w pracy, a drugi raczej do noszenia na co dzień po pracy. Elegancka wersja pokrowca była wykonana z czarnej skóry, a także posiadała klapkę co uznałam za niezastąpione w pracy ponieważ telefon dzięki temu nie będzie mnie rozpraszał powiadomieniami.

Ucieszyło mnie to, jak wiele wzorów było dostępnych dla mojego telefonu jeśli chodzi o te pokrowce sylikonowe bo własnie na takim mi najbardziej zależało. Nawet jeżeli telefon ma być odporny na upadki i zawiera stosowną gwarancję to sam z siebie jest niewygodny w trzymaniu dlatego wolałam sobie ten komfort poprawić właśnie za pomocą ciekawego etui dzięki któremu telefon znacznie pewniej będzie leżał w dłoni, a wygląd case jeszcze podkreśli jego wygląd. Ja z kolei będę mogła być spokojna, że nawet jeśli smartphone spadnie mi na beton, to nic strasznego mu się nie stanie ponieważ będzie go chronił odpowiedni case. 

Dlaczego warto kupować pokrowce na telefon?
Przewiń na górę