Dobre i profesjonalne poradnie dietetyczne w Krakowie

Dwa lata temu wróciłam ponownie do Polski. Mieszkałam i pracowałam w Anglii wiele lat, lecz postanowiłam wrócić do rodzinnego miasta i rozpocząć własny biznes. Niestety, lata spędzone za biurkiem oraz mnóstwo przetworzonego jedzenia spowodowały nie tylko przyrost wagi, ale także uszczerbek na moim zdrowiu. Postanowiłam wziąć się za siebie i poszukać pomocy u specjalistów, aby powrócić do dawnej kondycji.

Wizyta w profesjonalnej krakowskiej poradni dietetycznej

profesjonalna poradnia dietetyczna krakówPoczątkowo próbowałam zgubić zbędne kilogramy na własną rękę, jednak nie przynosiło to większych efektów, a ja czułam, że potrzebuję innego rodzaju pomocy. Wówczas, moja najlepsza przyjaciółka poradziła mi, aby zapisać się na wizytę u specjalisty. Jeżeli potrzebna jest dobra i profesjonalna poradnia dietetyczna Kraków bez wątpienia ma wiele do zaoferowania w tej dziedzinie. W Internecie znalazłam kilka przydatnych adresów i umówiłam się na wizytę w jednej z najbardziej popularnych poradni w mieście. Już od samego wejścia zostałam bardzo mile przywitana, a czas oczekiwania na wizytę umilała przyjemna muzyka w poczekalni. Po kilku minutach zostałam zaproszona do gabinetu pani dietetyk, która również była internistą. Pierwsza wizyta polegała na zmierzeniu obwodu mojego ciała, obliczeniu prawidłowej masy ciała, a także zmierzeniu poziomu tłuszczu jaki przez lata zgromadził się w moich biodrach. Ponadto, pani dietetyk przeprowadziła ze mną kompleksowy wywiad, z którego dowiedziała się na co jestem uczulona, a także jakie potrawy i produkty lubię spożywać, a których nigdy w życiu nie spróbuję. Pod koniec wizyty zostałam skierowana na podstawowe badania krwi oraz moczu i udałam się do najbliższej placówki medycznej, aby wykonać badania. W ciągu kolejnych wizyt, po przeanalizowaniu moich wyników, dietetyk dobrała dla mnie odpowiednią dietę, wskazała rodzaj ćwiczeń oraz innych aktywności, zaleciła dużo ruchu oraz spacerów na świeżym powietrzu, a także przepisała mi naturalne suplementy oraz witaminy. Po kilku miesiącach stosowania diety, regularnych badań oraz ćwiczeń fizycznych zauważyłam ubytek wagi oraz o wiele lepsze samopoczucie.

Byłam bardzo szczęśliwa, gdy nowe nawyki żywieniowe oraz zwiększona aktywność fizyczna zaczęły przynosić efekty. Było to zasługą nie tylko mojego uporu i wytrwałości, ale także specjalistom do których trafiłam kilka miesięcy wcześniej. Dzięki temu zdobyłam się na odwagę, aby realizować nowy plan żywieniowy i rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Stałam się bardziej pewna siebie, a moje zdrowie uległo znacznej poprawie.

Dobre i profesjonalne poradnie dietetyczne w Krakowie
Przewiń na górę