Drewniane łóżko na wymiar

W tym roku zrealizuje się w pełni moje marzenie, które pielęgnowałam przez ostatnie blisko dziesięć lat. Jest nim własny, jednorodzinny dom, mieszczący się w malowniczym zakątku. Wraz z mężem jesteśmy właśnie w trakcie wykańczania wnętrz naszego domu. Dla mnie jednym z ważniejszych pomieszczeń jest sypialnia. Sama ją zaprojektowałam od początku do końca. Zależało mi na tym, żeby było to miejsce, w którym można w pełni odpocząć i oderwać się od wyzwań dnia codziennego. Kluczem jest też wygodne łóżko. 

Sypialnia z eleganckim łóżkiem z drewna

łóżko drewniane 160x200 cmJakiś czas temu zrodził się w mojej głowie pomysł na wybudowanie własnego domu. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy z mężem realizację tego marzenia. Właśnie jesteśmy na etapie urządzania wnętrz w zupełnie nowym budynku, położonym w malowniczym miejscu na peryferiach miastach. Jednym z najważniejszych dla mnie pomieszczeń jest sypialnia, dlatego osobiści zajęłam się jej zaprojektowaniem. W aranżacji pozostałych pomieszczeń pomogła nam moja znajoma architekt wnętrz. To za jej podpowiedzią postawiliśmy w naszym domu na naturalne materiały. Wszędzie dominuje więc drewno i naturalne barwy. Wszystko jest nowoczesne i eleganckie zarazem. Sypialnia również. Upatrzyłam sobie do mojej wymarzonej sypialni łóżko drewniane 160×200 cm, gdyż te wymiary najlepiej komponują się w pomieszczeniu. Rama łóżka wykonana jest z jasnego drewna. Jest prosta, bez żadnych zdobień, ale dokładność wykończeń i odpowiednio dobrane proporcje powodują, że łóżko już wraz z odpowiednio dobranym materacem prezentuje się naprawdę majestatycznie i elegancko. Drewniane łóżka są bardzo trwałe, a przy tym naprawdę ładne. Do ramy łóżka dopasowaliśmy pozostałe meble do sypialni. Nie ma ich zbyt wiele, gdyż szafy mamy w garderobie. Wszystkie meble wykonane zostały na nasze indywidualne zamówienie, oczywiście na wymiar. Warto tak robić. Meble zamówione w zakładzie stolarskim nie są dużo droższe od tych, które mielibyśmy kupować w domu. Jednak są one wykonane o wiele bardziej solidnie, a przy tym mamy takie meble, jakie sobie wymarzyliśmy. 

W końcu doczekałam się własnego domu na peryferiach miasta, który urządzamy z mężem w pełnie według naszego projektu. We wnętrzach postawiliśmy na drewno. Mamy nie tylko drewniane podłogi, ale też meble i dodatki. Moim oczkiem w głowie jest sypialnia. Urządzam ją tak, żeby spełniałam moje wszystkie wymagania. Najważniejszym elementem w sypialni jest oczywiście łóżko. W naszej sypialni mamy piękne, drewniane łóżko, które mamy wykonane na wymiar. 

Drewniane łóżko na wymiar
Przewiń na górę