Duży wybór wzorów kocyków minky dla dziecka

Dla małego dziecka bardzo ważne jest, aby otaczające go przedmioty nie drażniły jego skóry. To z tego powodu wszystkie ciuszki oraz akcesoria wykonane z materiału pierze się w specjalnych antyalergicznych płynach. Nie uczulają one skóry dziecka ani nie podrażniają jej. Ponadto już na etapie zakupu warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonany produkt. Ważne, aby był miły i delikatny.

 

Kocyk minky ze wzorem dla dziecka

kocyki dla dzieci minky ze wzoramiPoza tym powinien być miły a jeśli do tego będzie w piękny kolorowy wzór, to będzie idealnie. A takie właśnie są  kocyki dla dzieci minky ze wzorami. Wykonuje się je z materiału, który jest bardzo miły i przyjemny w dotyku oraz dla skóry dziecka. Z materiału tego wykonuje się nie tylko kocyki, ale i przytulanki oraz poduszeczki a także wiele innych akcesoriów, które są przydatne dzieciom. Niemniej jednak to kocyki są bardzo przydatne młodym mamom, które otulają nimi swoje pociechy na spacerach oraz w domu. Kocyk wykonany z tego materiału może także służyć w czasie podróży. Oryginalny materiał minky to nic innego jak pluszowy rodzaj polaru, który jest tak miły w dotyku, że ciężko przestać go głaskać i dotykać. Prawdziwy i oryginalny materiał minky szyje na świecie tylko jedna amerykańska firma. Materiał ten posiada jakby tłoczone kropki, które odróżniają go od innych materiałów. Kropki są wytłoczone w taki sposób, że nie ma możliwości, aby się zniekształciły lub z czasem zniknęły. Fenomen kocyków ze wzorami polega na tym, że z jednej strony znajduje się materiał minky z wypustkami. Z drugiej strony kocyka, natomiast znajduje się kolorowy materiał z atrakcyjnym dla oczu dziecka wzorem. Kocyki te zatem są dwustronne. Ich wielobarwność i mnogość wzorów kusi do zakupu, dlatego mi także ciężko było się powstrzymać, aby nie zakupić takiego kocyka. Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką kocyka dla dzieci, który jest wykonany z materiału minky – posiada on przepiękny wzór. Moje dziecko bardzo lubi spędzać czas na kocu lub po prostu się nim otulać. Uważam, że kocyki tego rodzaju są bardzo bezpieczne i odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. 

W związku z powyższym, planuję kupić kolejny kocyk, tym razem dla drugiego dziecka, które już teraz wymarzyło sobie wzór z piratem. Pierwszy kocyk jest z księżniczkami, także syn chciałby mieć swoją wersję dla chłopców. Na szczęście wybór wzorów jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na wiek dziecka. Jest to zakup, który zaowocuje miłym spędzaniem czasu, chociażby podczas spaceru lub pikniku.

Duży wybór wzorów kocyków minky dla dziecka
Przewiń na górę