Ekologiczne papierowe torby

 

W przyszłym miesiącu organizuję bardzo duża konferencję dla naszych klientów oraz kontrahentów. Konferencja będzie dotyczyć naszych najnowszych, bardzo innowacyjnych sposobów dbania o środowisko naturalne, oraz kroków, które podejmujemy, aby swą działalnością go nie obciążać. W związku z tym, że pragniemy pokazać się jako bardzo nowoczesna firma, korzystająca z najnowszych nowinek technologicznych, na spotkaniu pojawia się robot humanoidalny, który ma uatrakcyjnić naszą konferencję. Mam nadzieję, że ten pomysł zda egzamin.

Zamówienie papierowych toreb w Warszawie

papierowe torby - WarszawaPlanujemy również każdemu z obecnych na konferencji osób wręczyć gadżety z konferencji. Staramy się, aby były one jak najbardziej ekologiczne, pragniemy bowiem prezentować się jako firma dbająca o środowisko naturalne. Będziemy więc wręczać uczestnikom konferencji bambusowe wielorazowe długopisy, wielorazowe metalowe butelki na wodę, notesy zrobione z makulatury oraz małe latareczki, które energię czerpią z nakręcenia ich, więc nie potrzeba do nich stosować baterii, ani elektryczności. Wszystkie te gadżety będą zapakowane w wygodne i trwałe torby papierowe z odpowiednimi nadrukami. Nadrukowana na nich będzie data konferencji oraz jej temat oraz logo i nazwa naszej firmy. Znalazłam już odpowiednią firmę, która takie torby dla nas wykona, teraz pozostaje jedynie dograć projekt graficzny nadruku. Przyznam szczerze, że nie miałam problemu ze znalezieniem kogoś, kto wyprodukuje dla nas personalizowane papierowe torby – Warszawa pełna jest producentów mających taki produkt w swojej ofercie. Bardzo jestem zadowolona z pomysłu wykorzystania na konferencji tych toreb papierowych. Zależało mi na tym, aby były one bardzo trwałe i możliwe było wykorzystanie ich jeszcze kiedyś. Ponadto one także są wykonane z papieru uzyskanego z makulatury, a ponadto nadruk na ich będzie zrobiony z wykorzystaniem jak najbardziej przyjaznych środowisku farb. Mam nadzieję, że uczestnicy konferencji to docenią i cały pakiet konferencyjny skłoni ich do dbania o środowisko naturalne.

Ja osobiście bardzo lubię papierowe torby, staram się, żeby były wykonane z makulatury i żeby nie trzeba było do ich produkcji ścinać żadnych drzew. Zawsze chętnie korzystam z takich toreb, ponieważ potem wielokrotnie jeszcze je wykorzystuję do różnych celów. Wiadomo, że nie as tak trwałe, jak foliówki, ale też dzięki temu ich życie jako śmieci też jest o wiele krótsze i nie obciąża nadmiernie środowiska naturalnego, które i tak jest już dość zaśmiecone.

 

Ekologiczne papierowe torby
Przewiń na górę