Estetyczne makijaże permanentne w Lublinie

 

Pamiętam, jak będąc nastolatką miałam okropny problem z brwiami ponieważ wówczas modnym było ich mocne wyskubywanie, a moje brwi zawsze należały do tych bujniejszych. Obecnie jednak pomimo tego, że właśnie królują w modzie grube i wyraziste brwi tak mimo wszystko miałam spory problem z ich wymodelowaniem dopóki nie skorzystałam z dobrodziejstwa makijażu permanentnego.

Piękne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny brwi w lublinieZ racji tego, że dorastałam w czasach kiedy modnym było noszenie wyskubanych i praktycznie niewidocznych brwi, ja sama zaczęłam to robić jednak cały proces był dla mnie niemiłosiernie bolesny, a także niewygodny ponieważ podczas skubania swoich brwi ciągle leciały mi łzy z oczu, a nawet i zaczynałam kichać. W końcu się poddałam i zaczęłam po prostu podgalać brwi maszynką, co z perspektywy czasu uważam za okropny błąd, bowiem moje brwi zaczęły odrastać jeszcze bardziej krzaczaste niż były. Bardzo się jednak uciszyłam, kiedy do mody zaczęły wchodzić powoli grube i wyraziste brwi. W końcu moje mogły zdobyć swoje pięć minut jednakże przez wzgląd na wcześniejsze zabiegi z użyciem maszynki, moje brwi zwyczajnie nie chciały się układać w jakikolwiek estetyczny sposób. Próbowałam je poprawiać makijażem, ale ten z kolei potrafił zajmować mi mnóstwo czasu, którego niekoniecznie miałam pod dostatkiem zwłaszcza w rannych godzinach, gdy człowiek spieszy się do pracy. Właśnie dlatego postanowiłam w końcu umówić się na makijaż permanentny brwi w Lublinie. Na stronie jednej z klinik widziałam portfolio które obfitowało w zdjęcia, a także szczegółowy opis różnych metod wykonywania makijaży permanentnych na brwiach. Efekty były naprawdę niesamowite, a jak szybko zauważyłam wiele klientek również posiadało swoje naturalne gęste i ciemne brwi. Wiedziałam, że to jedyne rozwiązanie, aby uporać się z moimi niesfornymi brwiami, dlatego niewiele myśląc umówiłam się na wizytę co, jak się okazało już po zabiegu było bardzo dobrą decyzją. Na miejscu jedna z pań zajmujących się wykonywaniem takiego makijażu dobrała specjalnie pode mnie odpowiednią technikę po to, aby efekt był jak najbardziej naturalny.

Jestem niezwykle zadowolona z rezultatów ponieważ moje brwi wyglądają teraz niesamowicie estetycznie, a jednocześnie i naturalnie. Dzięki makijażowi permanentnemu zyskałam podniesiony łuk brwiowy co z kolei optycznie powiększyło moje oczy i sprawiło, że cała twarz zaczęła wyglądać młodziej. Nie sądziłam do tej pory, że makijaż permanentny może tak pięknie podkreślić czyjeś rysy twarzy i wydobyć na światło dzienne to, co w niej najpiękniejsze. 

 

Estetyczne makijaże permanentne w Lublinie
Przewiń na górę