Folia antywłamaniowa o wiele tańsza od rolet

W domach jednorodzinnych bardzo często montuje się jakieś zabezpieczenia antywłamaniowe. Pomimo tego, że wybierając miejsce na wybudowanie domu decydujemy się raczej na miejsce bezpieczne. Jednak nawet w najbezpieczniejszej dzielnicy i tak warto pomyśleć o jakimś rozwiązaniu w zakresie ochrony przeciw włamaniom. Warto przy tym zamontować takie rozwiązanie, które nie będzie zbytnio rzucało się w oczy. Jeśli wyeksponujemy w oknach super rolety antywłamaniowe to tak jakbyśmy pokazywali, że mamy całkiem spory majątek do chronienia przed kradzieżą.

Najlepszym rozwiązaniem będzie folia antywłamaniowa

folie antywłamaniowe we wrocławiuPoza samym faktem wyeksponowania swojego bogactwa poprzez zamontowanie rolet antywłamaniowych dochodzi do tego jeszcze fakt, że całkiem sporo one kosztują. O wiele tańszym i równie skutecznym rozwiązaniem będzie folia antywłamaniowa. Można ją zamówić u producentów, którzy dodatkowo oferują jej montaż w całym kraju. Folia działa w taki sposób, że nawet najsilniejszy i najbardziej zdesperowany włamywacz nie rozbije szyby i nie dostanie się do środka naszego domu. Można po takiej szybie uderzać w nieskończoność, a ona i tak będzie w jednej całości. Szyba oczywiście popęka na małe kawałeczki, ale folia będzie wszystko spajać. A folii o najwyższym standardzie twardości naprawdę nie da się pokonać. No i przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że folie antywłamaniowe we Wrocławiu kosztują kilka razy mniej od rolet antywłamaniowych. Za najwyższej klasy folię ochronną trzeba zapłacić około stu złotych za metr kwadratowy. W zależności od firmy może to być plus minus kilkanaście złotych. A za rolety trzeba liczyć kilkaset złotych za jeden metr kwadratowy. A jakość ochrony jest praktycznie taka sama. Przy czym folia chroni jeszcze przed wybiciem szyby i jej rozsypaniem się. Folia ma również właściwości ochronne względem promieniowania UV. No i co bardzo ważne – nie widać jej po naklejeniu. Nie rzuca się w oczy tak bardzo jak potężne rolety. A dzięki temu można mieć całkiem niepozorny, ale w zupełności bezpieczny domek jednorodzinny.

Oklejenie wszystkich okien w całym domu może kosztować nawet kilka razy mniej niż zrobienie w tych oknach rolet antywłamaniowych. Poziom bezpieczeństwa przy najlepszej jakości folii ochronnej jest taki sam jak przy wysokiej klasy roletach. Zupełnie inne są natomiast walory wizualne. Rolety widać z daleka, a folii w oknie nie widać nawet gdy się dobrze przyjrzeć oknom z bliska. Pewne jest to, że nikt takiego okna niczym nie sforsuje, bo jest to praktycznie niemożliwe.

Folia antywłamaniowa o wiele tańsza od rolet
Przewiń na górę