Garnitur dla niemowlaka

Już za miesiąc odbędą się chrzciny naszego jedynego ukochanego synka. Nie miałam pojęcia, że przygotowanie chrzcin to aż tyle zachodu. Najpierw te wszystkie formalności w kościele, załatwianie całej papierologii, już tym byłam zaskoczona. potem znalezienie odpowiedniej restauracji, w dogodnym dla nas termin i nie nazbyt oddalonej od kościoła, aby goście nie mieli zbyt długiej drogi do przebycia po chrzcinach. Wybór menu też był czasochłonny, musiałam wziąć pod uwagę wszystkie preferencje żywieniowe naszych gości.

Odpowiednie ubranko do chrztu dla chłopca

chabrowy garnitur do chrztuDo tego jeszcze dochodzi dystrybucja zaproszeń i ostateczne potwierdzenie listy gości, wybór chrzestnych (z tym akurat nie mieliśmy problemu), załatwienie wszystkich koniecznych akcesoriów. Do tego dochodzi sesja fotograficzna i odpowiednie stroje dla rodziców. No i kupienie ubranka na chrzciny dla maluszka. Z tym miałam największy problem. Strasznie nie podobają mi się te wszystkie koronkowe, bezpłciowe stroje, w których od kiedy pamiętam chrzczono dzieci. Dla mojego synka chciałam znaleźć coś innego.  przyznam szczerze, że po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na coś, co idealnie spełniało moje wymagania. Był to przepiękny chabrowy garnitur do chrztu. Garnitur był zupełnie taki, jak dla dorosłego, tylko miniaturowy. Mój synek prezentuje się w nim przepięknie, idealnie pasuje do jego niebieskich oczy i jaśniutkich włosków. Prawdziwy mały elegant. Jest to garnitur bardzo wysokiej jakości, uszyty z doskonałej jakości organicznych materiałów. Jest to garnitur uszyty w taki sposób, aby niemowlęciu czy małemu dziecku było w nim wygodnie, aby nigdzie nie uwierał i nie przeszkadzał. Zastosowane materiały gwarantują, że na skórze dziecka nie pojawią się żadne podrażnienia. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego nabytku, uważam, że jest to idealny strój dla chłopca na chrzciny. Ze względu na fakt, że taki niemowlęcy garnitur należy raczej do dóbr luksusowych, jego cena nie należała do najniższych. Ale uważam, że nie należy oszczędzać przy takiej ważnej okazji, jaką są chrzciny.

Każdy rodzic bardzo przejmuje się chrzcinami swego dziecka, jest w końcu bardzo ważne wydarzenie w życiu małego człowieka. Każdy rodzic pragnie również, aby chrzciny wypadły jak najlepiej i aby jego dziecko podczas chrzcin prezentowało się bardzo uroczyście. Na pewno pomoże przy tym dobór odpowiedniego stroju, jakim jest garniturek dla chłopca i elegancka sukienka dla dziewczynki. Obecnie można znaleźć bardzo szeroki wybór strojów odpowiednich na chrzciny.

Garnitur dla niemowlaka
Przewiń na górę