Gdzie w Krakowie znajdę adwokata od spraw karnych?

Nigdy bym się nie spodziewał, że kiedyś zostanę postawiony w stan oskarżenia przed sądem karnym. Szczególnie, że moja sprawa była nietypowa. Okazało się, że z mojej firmy ktoś defrauduje publiczne pieniądze. Jako członek zarządu zostałem więc postawiony w stan oskarżenie. Byłem w szoku, ponieważ nic o tym nie wiedziałem. Wiedziałem, że teraz będę potrzebował bardzo dobrego adwokata. Zależało mi na kimś rzetelnym i sprawdzonym, ponieważ sprawa, przynajmniej na pierwszy rzut oka wydawała się bardzo trudna. 

Znalazłem dobrego adwokata od spraw karnych

adwokat prawa karnego krakówNajlepiej by było, gdybym znalazł kancelarię adwokacką, która ma doświadczenie w zajmowaniu się takimi sprawami. Poszukiwania odpowiedniego adwokata rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: adwokat prawa karnego kraków, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu polecanych nazwisk prawników, oraz adresów kancelarii adwokackich, szybko udało mi się znaleźć kogoś, kto wydawał się odpowiedni do takiej sprawy. Przede wszystkim był to adwokat, który posiadał wieloletnie doświadczenie w branży, w tym doświadczenie na salach sądowych podczas rozpraw. Był on specjalistą od prawa karnego i prawa wykroczeń. Bardzo dobrze się też złożyło, że jego kancelaria adwokacka nie była w żaden sposób powiązana z naszą firmą. Ten adwokat posiadał bardzo pozytywne opinie klientów. Wiele osób chwaliło go za profesjonalne podchodzenie do spraw. Na bieżąco orientował się on w nowelizacjach prawa oraz w znajomości przepisów. Potrafił bardzo skutecznie i dokładnie przesłuchiwać świadków i drugą stronę postępowanie, sprawdzał się także podczas mów końcowych i był świetnym obrońcom. Zachęcony pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zdecydowałem się nawiązać z nim współpracę. Miałem nadzieje, że przyjmie moją sprawę. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z nim na spotkanie w jego kancelarii, która znajdowała się w samym centrum Krakowa. Podczas tego spotkania dokładnie zapoznał się on z aktami mojej sprawy.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Ten adwokat okazał się świetnym specjalistą od spraw karnych i bez problemu mnie wybronił. Zresztą moja sprawa wcale nie okazała się trudna, ani tym bardziej beznadziejna. Przynajmniej dla mnie, ponieważ wszystkie moje podpisy na lewych dokumentach okazały się podrobione. Byłem bardzo zadowolony również z tego faktu, że adwokat miał bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi, jedne z najniższych na rynku. Choć to i tak nie miało znaczenie, ponieważ otrzymałem zwrot kosztów sądowych koniecznych do obrony.

Gdzie w Krakowie znajdę adwokata od spraw karnych?
Przewiń na górę