Gustowna opaska sos dla seniora

Dbanie o własne zdrowie powinno być ważne dla każdego człowieka. Oczywiście osoby z grupy ryzyka, które leczą się z powodu chorób przewlekłych powinny szczególnie dbać o zdrowie. Nie oznacza to jednak rezygnacji z życia towarzyskiego czy też codziennych przyjemności. Wystarczy zapewnić sobie dostateczną kontrolę w postaci chociażby opaski sos dla seniora, która pozwoli nam na ocenę podstawowych czynności życiowych zarówno w spoczynku jak i podczas aktywności fizycznej oraz pozwoli na szybkie wezwanie pomocy.

Fenomen opasek dla seniorów

opaska sos dla senioraWynaleziona stosunkowo niedawno opaska sos dla seniora jest z pozoru prostym urządzeniem, które pozwala na ocenę ciśnienia tętniczego krwi, tętna, temperatury ciała oraz wezwanie pomocy. Automatycznie łączy się z centrum opieki, kiedy pacjent dozna upadku. Pozwala również na szybką lokalizację. Zazwyczaj taka opaska połączona jest z telefonem komórkowym. Zapewnia należytą ochroną w każdej chwili, a wyglądem przypomina ozdobną biżuterię. Występuje w wielu rozmiarach oraz kolorach. Każdy klient może znaleźć produkt, który w największym stopniu spełni jego oczekiwania. Opaski możemy dostać wszędzie: w sklepach stacjonarnych, punktach aptecznych czy też sklepach internetowych. Przez najbliższe dwa lata państwo będzie refundowało tego typu opaski dla osób, które ukończyło sześćdziesiąt lat, nie są objęte opieką długoterminową oraz uzyskały mniej niż sześćdziesiąt punktów w skali Barthel. Oczywiście refundacja jest ogromnym udogodnieniem. Niestety nie każdemu będzie dane z niej skorzystać. Nie mniej jednak warto zadbać o swoje zdrowie już dzień i zaopatrzyć się w taką medyczną opaskę, która pięknie wygląda i jest funkcjonalna. Zapewni nam poczucie bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy. Będzie pięknie wyglądać na ręce, a my nie będziemy odczuwać, że ją mamy. Tej niewielkiej wielkości zdobycz technologiczna może w przyszłości przyczynić się do ratowania naszego zdrowia i życia. Ponadto jest powszechnie dostępna na polskim rynku i niedroga.

Potrzeby osób starszych niczym nie różnią się od potrzeb osób młodych. Każdy z nas chce samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie i czuć się bezpiecznie. Możliwość samorealizacji jest ogromnie ważna i wpływa na nasze samopoczucie. Dla osób starszych ogromnie ważna jest niezależność zarówno podczas wykonywania codzienności dnia codziennego jak również podczas życia towarzyskiego, a opaska sos daje możliwość normalnego funkcjonowania na co dzień z równoczesnym zapewnieniem sobie bezpieczeństwa.

Gustowna opaska sos dla seniora
Przewiń na górę