Jaką statuetkę okolicznościową wybrać?

Wybór odpowiedniego prezentu na jubileusz, ślub, rocznicę, urodziny lub inne ważne wydarzenie może przysporzyć wiele trudności. Jak wybrać prezent, który się spodoba i będzie przypominać posiadaczowi o miłej, przeżytej uroczystości? Taki prezent powinien być indywidualny oraz unikatowy. Bardzo wskazane są także różnego typu dedykacje, które szczególnie zapadają w pamięć.

Duży wybór unikatowych statuetek okolicznościowych

unikalne statuetkiObecny rynek oferuje szeroki wybór różnego typu rodzajów prezentów na różne okoliczności. Szczególnie unikatowe są statuetki, podarowane z okazji uroczystości. Unikalne statuetki dostępne są w większości specjalistycznych sklepów z upominkami, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Bardzo popularne są także statuetki wykonane na zamówienie. Wówczas można napisać dowolny tekst, cytat, dedykację, dopisać także datę uroczystości oraz powód uroczystości. Tego typu prezenty są bardzo pożądane w przypadku różnego typu jubileuszy i rocznic. Do wyboru są także same rodzaje statuetki, oraz materiał, z którego są wykonane. Statuetki mogą być zrobione z różnego typu metali oraz szklane. Bardzo ważna jest także podstawa statuetki. Musi być solidna, tak aby utrzymała ciężar statuetki, co spowoduje, iż będzie ona stabilnie stać. Do podstawy również nierzadko dołączona jest blaszka z grawerem. W przypadku statuetek szklanych grawer wykonany może być bezpośrednio na statuetce. Te wykonane ze szkła są szczególnie często zamawiane w przypadku różnego typu podziękowań. Popularne są kwiaty, serca, gwiazdy, drzewa- każdy nawet najbardziej wymagający klienta znajdzie coś dla siebie. Statuetki mogą być odlewane, szlifowane, zależnie od rodzaju wybranego wzoru. W ofercie sklepów znajduje się bardzo szeroki wybór. Dostępne są nawet statuetki przedstawiające bohaterów bajek, przeznaczone dla najmłodszych. Nierzadko są ręcznie wykańczane i malowane. Tego typu prezenty szczególnie zapadają w pamięć. Nierzadko stanowią ozdobę w centralnym punkcie salonu. Przywołują wspomnienia związane z przeżyta uroczystością. Dodatkowy grawer jeszcze zwiększa te odczucia.

Poszukując niezapomnianego i unikatowego prezentu warto rozważyć zakup statuetki okolicznościowej. Obecny rynek oferuje ich bardzo różne rodzaje, które okazują się być odpowiednie na urodziny (zarówno dzieci, jak i starszych osób), jubileusze, rocznice, śluby i inne uroczystości. Takie prezenty na długo zapadają w pamięć. Przypominają osobie obdarowanej zarówno o uroczystości jak i o osobie, która ją podarowała.

Jaką statuetkę okolicznościową wybrać?
Przewiń na górę