Koperta w dobrej cenie

 

Przez długi czas w firmie naprawdę wzbranialiśmy się dość mocno przed tym, aby wysyłać kartki świąteczne, ale w sumie stwierdziliśmy, że będzie to bardzo dobry gest i że może faktycznie warto będzie spróbować. Wiedziałem, że czekać nas będzie przeprawa przez wybieranie kopert, pakowanie, ale jeszcze wcześniej przez odpowiednie projektowanie kartek, tak, aby faktycznie prezentowały się one bardzo dobrze. 

Gdzie kupić koperty?

koperta 15x15Nie chciałem dłużej myśleć i zastanawiać się która koperta będzie najbardziej odpowiednia, więc podjąłem męską decyzję – wybiorę kopertę 15×15. Jest to chyba najbardziej pożądany rozmiar kopert jeśli chodzi o takie wysyłki świąteczne, czy wysyłanie po prostu listów niecodziennych. Kwadratowa forma naprawdę robi spore wrażenie, a co ciekawe jak szukaliśmy kopert to jeszcze znaleźliśmy możliwość personalizacji kopert praktycznie tak jak chcemy. Stąd też koperta 15×15 prezentowała się nie tylko bardzo dobrze, ale jednocześnie była funkcjonalna. Mieściły się do niej wszystkie rzeczy, które chcieliśmy do niej zmieścić, a chodziło oczywiście o odpowiednią kartkę z życzeniami. Tak czy inaczej muszę powiedzieć, że ta koperta 15×15 była niesamowicie ładna. Wybór wśród najlepszych rzeczy był naprawdę dość spory. Ale wiedziałem też, że koperta 15×15 będzie tym tańsza im na więcej sztuk się zdecydujemy. Mój wspólnik również był tego samego zdania i stwierdziliśmy, że faktycznie będzie to wspaniała przygoda. Jeszcze nigdy nie wysyłaliśmy kartek na święta, w tym roku miało to być zrobione po raz pierwszy. Dlatego jak najbardziej chciałem do tego podejść profesjonalnie. Całe szczęście wybrana przez nas koperta pasowała idealnie do kartek, które wcześniej zdążyliśmy przygotować. Moim zdaniem takie dopasowanie także jest ważne. Warto, aby kartka, która ma wejść do koperty była minimalnie mniejsza po to, aby można było ją bezproblemowo umieścić w środku, czy też wyciągnąć z koperty. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że akcja okazała się bardzo dużym sukcesem. Klienci później do nas dzwonili mówiąc, że faktycznie dostali bardzo ładne i dobrze wyglądające kartki świąteczne.

Co tu dużo mówić, taka koperta to spełnienie marzeń wielu osób. Jeśli chodzi o wykorzystywanie kopert na co dzień to też nie widziałem problemu w tym, aby eksperymentować. Wybierać koperty o różnych rozmiarach i kształtach. Ten temat na pewno jest bardzo rozległy i jak ktoś będzie chciał to może wybrać dla siebie takie koperty, które mu się najbardziej podobają i które będą dobrze dopasowane.

 

Koperta w dobrej cenie
Przewiń na górę