Kto w Krakowie wykona pomiary elektryczne?

Od dłuższego czasu mieliśmy z żoną problem w instalacją elektryczną w mieszkaniu. Światło co chwila mrugało i utrudniało funkcjonowanie, ponieważ nigdy nie wiedzieliśmy, kiedy zgaśnie. Czasami nawet wyłączały się bezpieczniki i trzeba było wszystko włączyć ręcznie, samodzielnie. Już kilku elektryków, przyglądało się tej sprawie. Niestety, za każdym razem, kiedy któryś z nich przychodził do mieszkania okazywało się, że nic się nie dzieje, i nie wiadomo skąd w ogóle wziął się nasz problem. Strasznie nas to denerwowało.

Tanie i szybkie wykonanie pomiarów elektrycznych

pomiary elektryczne krakówPostanowiłem sam poszukać rozwiązania tej zagadki. Przeczytałem w internecie, że w takiej sytuacji najlepiej jest zrobić pomiary elektryczne. Mogą one bowiem, wskazać wiele usterek i wad instalacji elektrycznej, które nie są widoczne gołym okiem i, których nie da się sprawdzić bez dokładnej analizy. Dowiedziałem się też, że nie każdy elektryk wykonuje takie pomiary, ponieważ aby je wykonać należy mieć odpowiednie uprawnienia. Musiałem więc znaleźć jakiegoś profesjonalistę, który się tym zajmie. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: pomiary elektryczne kraków, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć firmę energetyczną, która w swojej ofercie miała takie usługi. Wykonywali oni pomiary elektryczne w bardzo przystępnej. niskiej cenie. W dodatku dojazd do klienta na terenie Karkowa był darmowy, co mi się bardzo spodobało. Przeczytałem na ich stronie, ze posługują się tylko profesjonalnym i certyfikowanym sprzętem, a także dają zaświadczenia o stanie technicznym instalacji elektrycznej, dlatego w razie kłopotów, moglibyśmy mieć dowód na to, że z naszej strony, wykonaliśmy wszystkie potrzebne konserwacje i naprawy. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z tą firmą na wykonanie pomiarów elektrycznych u mnie w mieszkaniu. Mieli bardzo szybkie terminy, dlatego całe szczęście, nie musieliśmy już z żoną długo czekać. Już wkrótce okazało się, ze to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Pomiary elektryczne, wykonane w naszym mieszkaniu, wykazały, że problem z mrugającym światłem i wyłączającymi się bezpiecznikami, leży w  zbyt niskim napięciu w okablowaniu. Na szczęście naprawa takiej sytuacji nie wymagała dużego remontu. Elektryk, wykonał potrzebne naprawy od ręki i teraz wszystko powinno już działać jak najlepiej. Dodatkowy koszt nie był zbyt wysoki, a po wyjściu elektryka nie mieliśmy już więcej problemów z prądem w domu. Byliśmy bardzo zadowoleni z wykonanych pomiarów i usług tej firmy.

Kto w Krakowie wykona pomiary elektryczne?
Przewiń na górę