Kupno lnianej pościeli dla dziecka

Moje dziecko od urodzenia miało bardzo duże problemy z alergiami skórnymi. Objawiało się to tym, że na wiele materiałów, w tym także tych z pozoru uznawanych za hipoalergiczne, powodowało że na jej skórze wyskakiwała wysypka albo czerwone plamy. Ostatnio stanęłam przed wydawałoby się niezbyt łatwym zadaniem znalezienia takiej pościeli do jej łóżeczka, która byłaby na tyle delikatna, że nie będzie podrażniała jej ciałka. Zadanie okazało się prostsze niż myślałam. Najpierw jednak musiałam udać się do sklepu, gdzie sprzedają takie pościele dla dzieci.

Zdecydowałam się na lnianą pościel

pościel lniana dla dzieckaOd sprzedawczyni dowiedziałam się, że rodzice, którzy mają podobny problem do mojego często decydują się na pościel wykonaną z bardzo delikatnego i miękkiego materiału lnianego. Od razu pokazała mi ona jak wygląda taka pościel lniana dla dziecka. Muszę przyznać, że bardzo mi się ona spodobała i to nie tylko dlatego, że była dostępna w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Przede wszystkim materiał był na tyle miękki, że pościel po prostu przesuwał się pod palcami. Nigdzie się on nie mechacił i był bardzo dobrze obszyty, a szwy były schowane do środka. Sprzedawczyni przekonywała mnie, że lniana pościel bardzo szybko schnie, a po upraniu nie wymaga prasowania, co uznałam za bardzo praktyczne i wygodne, ponieważ zawsze nie miałam czasu na czasochłonne prasowanie pościeli. Nie mniej ważne było dla mnie to, że pościel ta nie ślizgała się po łóżku tak jak pościel satynowa, która również jest taka gładka jak len. Od razu zdecydowałam się zakupić dla córki komplet takiej pościeli. W skład zestawu wchodziło prześcieradło z gumką, poszwa na kołderkę, a także dwie poszewki na poduszki do spania i jedna poszewka na jaśka. Do tego dołączona była również lniana narzuta, którą można było przykryć łóżko, tak aby nie trzeba było codziennie rano ścielać łóżka. Już wkrótce przekonałam się, ze to był bardzo dobry wybór i to nie tylko dlatego, że pościel dostałam od ręki w promocyjnej, atrakcyjnej cenie.

Najważniejsze dla mnie było to, że faktycznie jest jest ona bardzo delikatna i miękka, a moja córka nie ma na nią alergii. Lniana pościel bardzo dobrze sprawdziła się w przypadku mojego dziecka. A co również ważne nie elektryzowała się i była bardzo elastyczna, co przekładało się na jej wysoką jakość trwałość i wytrzymałość. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że udało mi się dostać tam wysokojakościowy produkt, który służy mi już kilka lat w tak niskiej, przystępnej cenie. Od tego czasu kupuje pościele tylko i wyłącznie wykonane z lnu.

Kupno lnianej pościeli dla dziecka
Przewiń na górę