Kupno zegarka z grawerem

Polacy od lat wyjątkowo chętnie kupują zegarki. Interesujące, że przeważnie nie kupują ich dla siebie, lecz dla swoich bliskich. Obecnie istnieje bardzo szeroka oferta zegarków. Najczęściej wybieramy jednak te, które służą do noszenia na ręce. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się zegarki drewniane oraz silikonowe. Niezależnie jednak od tego, z jakiego materiału został wykonany interesujący nas model, warto zastanowić się nad wykonaniem na nim pamiątkowego napisu. 

Jaki grawer na zegarku wybrać?

zegarki z grawerem okazjonalnymNajczęściej zegarki z grawerem są kupowane dla dzieci, które przystąpiły do pierwszej komunii świętej. W takim przypadku na odwrocie tarczy zegarka umieszcza się zazwyczaj krótką sentencję z życzeniami oraz podpis osoby składającej te życzenia. Nierzadko obok napisu graweruje się jakiś symbolicznych obrazek, np. gołębicę, kielich z hostią, chleb z kiścią winogron. Każdy konsument  może oczywiście wybrać rozmiar napisu oraz krój użytej czcionki. Przeważnie, udając się do sklepu z zegarkami, otrzymamy do wglądu cały katalog z przykładowymi realizacjami grawerów. Kupując zegarek przez Internet sytuacja wygląda bardzo podobnie. Wystarczy wypisać w odpowiednie pole zamawiany przez nas tekst, a następnie wybrać interesującą nas czcionkę. Przeszukując Internet, znajdziemy mnóstwo niebanalnych ofert. Istnieją sklepy stacjonarne oraz internetowe, który specjalizują się w sprzedaży zegarków. Warto jednak pamiętać, że niemal każdy dobry jubiler posiada w swoim asortymencie zegarki z grawerem okazjonalnym. Oprócz grawerów wykonywanych z okazji pierwszej komunii świętej niezwykle popularne są te z okazji ślubu lub urodzin. Szczególnie interesujące wydają się oferty grawerów sporządzanych jednocześnie na dwóch zegarkach, które dopiero po ich złączeniu tworzą całość. Na odwrocie zegarka zazwyczaj nie ma zbyt wiele miejsca, więc warto bardzo dokładnie przemyśleć, za jaki napis chcemy zapłacić. Dobrym pomysłem jest używanie skrótów oraz inicjałów. Należy dodać, że usługa grawerowania w przypadku kupna drogich przedmiotów jest bardzo często bezpłatna. Jeżeli będziemy musieli za nią zapłacić, to cena może zależeć przede wszystkim od ilości wygrawerowanych znaków.

Zegarek jest niezwykłą pamiątką, która może towarzyszyć nam przez całe życie, a po śmierci zostać przekazana naszym bliskim. Warto zatem w niego zainwestować. Nie zawsze liczą się jednak drogie mechanizmy i wysokiej jakości materiały. Możemy mieć w domu kilka  bardzo drogich zegarków, ale najważniejszy będzie dla nas ten, który będzie posiadał okazjonalny grawer. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że słowa mogą mieć ogromną moc.

Kupno zegarka z grawerem
Przewiń na górę