Leczenie wypadania włosów

Od kilku miesięcy zauważam, że na mojej szczotce pojawia się coraz więcej moich włosów. Nie jest to piękny widok, zwłaszcza, że o swoje włosy naprawdę dobrze dbam i zależy mi na tym, aby były one w jak najlepszej kondycji. Stosowałam już naprawdę wiele produktów drogeryjnych, które przeznaczone są do włosów wypadających, ale te nie sprawiały, że kondycja moich włosów się poprawiała. Nie zauważałam również, aby te zaczęły mniej wypadać. Byłam coraz bardziej zdesperowana i szukałam pomocy specjalisty.

Uporałam się z problemem wypadających włosów!

fachowy lekarz od wypadania włosówPewnego dnia moja najlepsza przyjaciółka poleciła mi, abym spróbowała skorzystać z pomocy trychologa. Jest to fachowy lekarz od wypadania włosów, a także innych problemów związanych ze skórą głowy oraz włosami. Sama korzystała z jego usług i była zadowolona, a ja widziałam, ze jej włosy są w naprawdę doskonałej kondycji. Jeśli chodzi o trychologa to zdecydowałam się poszukać odpowiedniego za pomocą wyszukiwarki internetowej. Wpisanie odpowiedniego hasła pozwoliło mi znaleźć kilka gabinetów trychologicznych, o których mogłam poczytać opinie osób, które już skorzystały z ich usług. Zdecydowałam się na umówienie się na wizytę, jednak przyznać muszę, że podchodziłam sceptycznie do takiego specjalisty. Obawiałam się, ze ta wizyta również nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, a ja ponownie wydam pieniądze na niepotrzebne preparaty, które mi nie pomogą. Na szczęście sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Okazało się, że lekarz trycholog był naprawdę zaangażowany w to co robił, a także doskonale znał się na wykonywanej przez siebie pracy. Początkowo obejrzał dokładnie moją skórę głowy oraz włosy bezpośrednio, a także przy użyciu wysokiej jakości sprzętu. Następnie przeprowadził ze mną rozmowę, na podstawie której ustalił, czy moja dieta jest wystarczająco bogata w takie składniki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju oraz wzrostu włosa. Zalecił mi zmianę diety, a także przedstawił linię kosmetyków do pielęgnacji, która jego zdaniem mogłaby mi pomóc w moim problemie. Były to preparaty apteczne, które faktycznie zaczęły działać.

Dodatkowa suplementacja składników mineralnych, a także specjalna wcierka do włosów sprawiła, że bardzo szybko mogłam pozbyć się wypadania włosów. Jeśli zaś chodzi o kolejną wizytę to ma się ona odbyć za dwa miesiące, aby kuracja miała szansę zacząć przynosić efekty. Obecnie jestem naprawdę zadowolona. Udało mi się zredukować wypadanie już o około połowę! Sama jestem zaskoczona skutecznością terapii stosowanej przez trychologa, jednak muszę przyznać, że jest ona fenomenalna.

Leczenie wypadania włosów
Przewiń na górę