Mały motorek dla dziecka

Moja siostrzenica bardzo interesuje się motoryzacja. Jest jeszcze mała, ma dopiero pięć lat, a już to zainteresowanie jest u niej bardzo silne. Nigdy nie lubiła szczególnie bawić się lalkami, jak większość znajomych dziewczynek, zawszy prosiła o zakup coraz tonowych samochodzików, którymi potem godzinami się bawiła. Staramy się wspierać jej zainteresowanie i bronić ją przed stereotypami mówiącymi o tym, ze dziewczynki nie bawią się samochodami, tylko lalkami  i tym podobnymi. Nie jest to łatwe, kilka już lat chodzi bowiem do przedszkola, ale na razie dajemy radę.

Zakup motorka dziecięcego na prezent

motorek na akumulator dla dzieciWkrótce nadejdą jej urodziny, a  ja już dziś zaczęłam się zastanawiać nad tym, jaki też prezent mogłabym jej kupić z tej okazji, aby sprawić jej jak największą przyjemność. bardzo kocham tę moją siostrzenicę i może trochę nadmiernie ją rozpieszczam, ale po prostu nie mogę się powstrzymać. Jest takim słodkim i kochanym dzieckiem, do tego jest taka rezolutna i potrafi być złośliwa. Jest to naprawdę niezwykłe dziecko. Chciałabym jej kupić jakiś fajny elektryczny pojazd. Waham się miedzy samochodem a motorem. Ostatnio widziałam w sklepie bardzo fajny motorek na akumulator dla dzieci, myślę, ze coś takiego bardzo by jej się spodobało. Motorki były dostępne w bardzo różnych wzorach i kolorach, były to motorki wszystkich prawie marek. Skłaniam się szczególnie ku zakupowi czerwonego motorka wzorowanego na sportowych motocyklach, na pewno coś takiego by ją ucieszyło. Ten sportowy sznyt to coś, co ona bardzo lubi. Już widzę ją oczyma wyobraźni, jak sobie bryka na tym motorki w rozległym ogrodzie swoich rodziców. Na pewno będzie się nim bawić godzinami i na pewno będzie bardzo szczęśliwa siedząc na siodełko i nim kierując. Kto wie, być może w przyszłości przesiądzie się na dorosły sportowy motor. Albo do sportowego samochodu i będzie brać udział w wyścigach. To dopiero byłaby dla niej ciekawa kariera. I dobra zabawa. Tylko pytanie, czy to zainteresowanie motoryzacją się utrzyma. Na chwilę obecną lubi motoryzację, wiec chyba motorek będzie odpowiednim prezentem.

Coraz więcej dziewczynek w obecnych czasach interesuje się motoryzacją i warto jest wspierać te zainteresowania. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest zakup elektrycznego motorka, na którym dziewczynka może sobie sama jeździć. Kto powiedział,em że takie motorki są tylko dla chłopców? Na pewno wiele dziewczynek będzie się również na takim motorku wspaniale bawić. Warto wydać trochę pieniędzy, aby sprawić im radość.

Mały motorek dla dziecka
Przewiń na górę