Metody na długie włosy

Coraz więcej kobiet marzy o długich włosach, które będą przyciągać wzrok. Dlatego też zapisują się na różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym będą mogły spełnić swoje marzenia. Metody te różnią się od siebie pod wieloma aspektami. Niektóre są mniej widoczne, a inne bardziej. Bardzo znaczącą różnicą jest również to, że każdy sposób na inną wytrzymałość. Niektóre z nich będą nam służyć wieloma tygodniami, a inne po miesiącu będzie trzeba poprawiać. Warto wybrać metodę, która będzie dla nas najkorzystniejsza oraz w odpowiedniej dla nas cenie.

Różne metody na przedłużenie pasm

przedłużanie włosówZapewne długie i piękne włosy to marzenie większości kobiet, które oglądając filmy czy gazety chce, aby ich pasma wyglądały tak samo. Niestety, czasami uwarunkowania genetyczne albo niecierpliwość nie pozwalają nam na to, aby czekać. Warto wtedy zapoznać się z tematem jakim jest  przedłużanie włosów, dzięki któremu będziemy mogły w zaledwie jeden dzień osiągnąć satysfakcjonujący nas efekt. Przedłużanie to przede wszystkim bezinwazyjny i bezbolesny zabieg. Jego ceny i wytrzymałość są zależne od zastosowanej metody. Pamiętać też trzeba, iż doczepiamy zawsze do naszych własnych włosów. Długość przedłużenia jednak będzie zależeć od eksperta z uwagi na kondycję naszych kosmyków oraz predyspozycje. Dobry profesjonalista będzie wiedział co jest dla nas najlepsze. Zabieg wykonuje się dodatkowo po dokładnym umyciu naszych własnych włosów. Jakie są obecnie dostępne metody wydłużania pasm na rynku fryzjerskim? Jedną z najpopularniejszych metod jest metoda keratynowa, która daje efekt bardzo naturalny i długotrwały. Drugą jest laser, który stosuje się coraz częściej z uwagi na to, że jest długotrwały efekt aż do 4 miesięcy, a przy tym bardzo niewidoczny. Poza tymi metodami są jeszcze mikroringi, które są bardzo popularne, jednak widoczne i trzeba je odpowiednio nakładać. Poza tym można włosy doczepić metodą clip-in czy też na ultradźwięki. Jak możemy zauważyć możliwości mamy bardzo wiele w tym temacie.

Jeśli chcemy mieć długie włosy warto zainteresować się metodami służącymi przedłużaniu. Są one bezinwazyjne, a przy tym bardzo skuteczne. Każda metoda polega na czym innym, a do tego ma inną cenę. Możemy decydować się na to co jest przez nas preferowane. Jeśli chcemy mieć możliwość stylizacji warto wybrać laser, z kolei metoda której nie widać to keratyna. Warto jednak zawsze decydować się na wydłużanie pasm w profesjonalnych studiach mających certyfikaty na dany sposób. Wtedy możemy być pewni jakości usługi.

Metody na długie włosy
Przewiń na górę