Musiałem sprawdzić klimatyzację w aucie

Bardzo dużo jeżdżę samochodem. W ciągu miesiąca robię nawet kilkadziesiąt kilometrów. Zbliżało się lato i sezon upałów. W takie dni nie mogłem sobie pozwolić na jazdę bez klimatyzacji. Chyba bym się „ugotował” w takim samochodzie. Postanowiłem zawczasu udać się do renomowanego serwisu, który wykona przegląd klimatyzacji w moim samochodzie. Od niedawna mieszkałem w Krakowie i jeszcze nie do końca wiedziałem, który serwis jest godny zaufania i na pewno dokładnie sprawdzi wszystkie potrzebne elementy klimatyzacji samochodowej.

Upewniłem się, że klimatyzacja w samochodzie działa

przegląd klimatyzacji samochodowej w krakowiePostanowiłem poprosić o pomoc mojego przyjaciela z pracy. Zapytałem się go, gdzie wykonam fachowy przegląd klimatyzacji samochodowej w Krakowie? Polecił mi on bardzo dobry serwis, z którego sam korzystał już od dłuższego czasu. Dowiedziałem się od niego, że pracują tam renomowani specjaliści, którzy na co dzień zajmują się serwisowaniem, nabijaniem i naprawą klimatyzacji samochodowej. Mają doświadczenie w czyszczeniu klimatyzacji w nowych modelach aut. Dodatkową zaletą tego miejsca jest fakt, że mają oni bardzo niskie, przystępne ceny i z pewnością nie będę długo czekał na przegląd. Wziąłem od mojego przyjaciela namiary na tą firmę i zadzwoniłem tam jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że mogę przyjechać z moim autem nawet dzisiaj, a oni od ręki się nim zajmą. Akurat miałem trochę wolnego czasu i żadnych planów na popołudnie, dlatego tak też zrobiłem. Kilkanaście minut później zjawiłem się w serwisie. Specjalista od razu sprawdził, jak działa klimatyzacja w moim samochodzie. Dowiedziałem się, że jest ona sprawna i zadbana, ale przyda się wymienić w niej olej oraz próżniowo osuszyć cały układ, aby usunąć wszelką wilgoć, która w przyszłości mogłaby uszkodzić klimatyzację i spowodować konieczność jej wymiany. Spytałem się z jakim kosztem za wykonanie takich rutynowych czynności w samochodzie, musiałbym się liczyć. Nie wiedziałem, czy mam przy sobie odpowiednią ilość gotówki.

Na szczęście okazało się, że ten serwis jest bardzo tani i mogłem od razu zgodzić się na wykonanie wszystkich koniecznych prac konserwatorskich. Od razu zapłaciłem za wszystko i miałem godzinę wolnego czasu. Udałem się w tym czasie na zakupy w pobliskim sklepie spożywczym, a kiedy wróciłem wszystko było już gotowe. Sprawdziłem jeszcze raz działanie klimatyzacji. Nie miałem do niej żadnych zarzutów, a mechanik zapewnił mnie, że z pewnością nie będę musiał w niej nic wymieniać do samej zimy. Bardzo się z tego faktu ucieszyłem.

Musiałem sprawdzić klimatyzację w aucie
Przewiń na górę