Najlepszy fotograf rodzinny w Olsztynie

Właściwie nigdy nie miałam naprawdę ładnych zdjęć ze swoją rodziną, gdy byłam dzieckiem. Zawsze kogoś brakowało – w końcu ktoś musiał stać po tej drugiej stronie aparatu – i zawsze efekt był raczej amatorski – w końcu to tylko wesołe zdjęcia, gdy wszyscy jesteśmy razem. Chciałam jednak, by moje własne dzieci miały jakieś zdjęcia, które są piękne i na których są wszyscy członkowie rodziny. Z tego pragnienia narodził się pomysł na sesje fotograficzną, na którą pójdziemy wszyscy razem. 

Utrwalić rodzinne wspomnienia – fotograf z Olsztyna 

sesje zdjęciowe rodzinne - olsztynNie chcieliśmy jednak brać kogokolwiek. Potrzebowaliśmy naprawdę dobrego fotografa, który zna się na swoim fachu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę sesje zdjęciowe rodzinne – olsztyn i zaczęliśmy swoje poszukiwania. Nie było tak łatwo, jak można by się spodziewać – było naprawdę wielu fotografów, których chcieliśmy wybrać, gdy przejrzeliśmy ich portfolio. Trzeba było jednak zdecydować się na jednego z nich i ostatecznie to opinie innych klientów, które wyrazili na różnych stronach internetowych, ale i cena przekonały nas do jednego wyboru. Widzieliśmy wcześniej jego styl i chcieliśmy czegoś w bardzo podobnym guście. Zależało nam na sesji terenowej, by w tle był prawdziwy Olsztyn, by nasze dzieci po latach mogły spojrzeć na te zdjęcia i porównać swoje rodzinne miasto ze zdjęć do tego, w którym może będą żyły. Wykorzystaliśmy nie tylko ważne, zabytkowe miejsca, ale i parki, a także obszary wodne – w końcu przez nasze miasto przepływa kilka rzek, więc mieliśmy w czym wybierać. Sesja to wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza, gdy doświadczasz go razem z rodziną. Dzieci na początku były trochę nieśmiałe, ale doświadczenie w swoim fachu fotografia sprawiało, że szybko przestały się stresować i dobrze bawiły się, gdy ten robił im zdjęcia. Istotne jest uchwycenie naturalności, ale i rodzinnego ciepła, miłości. Nie chcieliśmy suchych, zbyt pięknych, by były prawdziwe, zdjęć. Chcieliśmy, by fotograf uchwycił nas – takimi, jakimi jesteśmy razem, cieszących się swoją obecnością. 

To było coś cudownego – w dodatku, pogoda bardzo dopisała. Sesja zdjęciowa wyszła naprawdę ślicznie i jestem pewna, że moja córka odkryła w sobie zacięcie modelki. Dla mnie osobiście, osoby, która nie miała w dzieciństwie takiej możliwości, było to podwójnie ważne. Cieszyłam się, że wybrałam taką opcję dla swojej rodziny i że w końcowy wynik, w postaci zdjęć, mogłam schować do albumu, ale i niektóre powiesić na ścianie czy położyć na biurku w pracy i gdy tylko nadmiernie się stresowałam, spojrzeć na swoją ukochaną rodzinę. 

Najlepszy fotograf rodzinny w Olsztynie
Przewiń na górę