Niedrogie upominki na różne okazje

Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Nie mam pomysłu na prezenty, ani czasu na chodzenie po centrum handlowym. Zdecydowałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie nietuzinkowym upominków w sklepie internetowym z wyjątkowymi gadżetami na każdą okazję. Zdarzyło już mi się kilka razy zrobić zakupy w tym sklepie, dlatego otrzymałam nawet kartę stałego klienta, która gwarantuje mi trzydziestoprocentową zniżkę na cały asortyment. Muszę znaleźć prezent dla męża, rodziców i brata.

Ciekawy i nietypowy prezent na święta

nietypowe prezentyWłaśnie przeglądam dostępną ofertę sprzedażową w tym sklepie internetowym i muszę przyznać, że jest niezwykle bogata. Nie spodziewałam się takiej ilości produktów oraz niskich cen. Na początku poszukam prezentu dla męża, bo prawdopodobnie kupię mu koszulkę ze śmiesznym nadrukiem typu: ,,królowa jest tylko jedna – jest nią moja żona”. Rodzicom chciałabym podarować grawerowany wałek z ulubionym cytatem mamy: ,,vanitas vanitatum”, a dla brata może uda mi się kupić wejściówkę na zbliżający się mecz żużlowy. Takie nietypowe prezenty, jak bilety wstępu do różnych miejsc, są ostatnio bardzo modne. Brat nie będzie zadowolony z gadżetu kuchennego, czy koszulki, ale jestem pewna, że z biletu – już tak. Znalazłam właśnie świetną koszulkę wykonaną z wysokiej jakości bawełny, bez domieszek syntetyków. Koszulka nie posiada żadnego napisu, ale ma zabawne nadruki karykatur polityków. Sądzę, że mąż będzie zachwycony tym prezentem, więc ją od razu zamówię. Złożyłam zamówienie też na grawerowany wałek z drewna bukowego, na którym pojawi się ulubiony cytat mamy. Mama uwielbia piec ciasta, a teraz jej wypieki nabiorą dodatkowego waloru, bo będą zindywidualizowane i nietypowe. Koszt takiego wałka oscyluje w granicach stu złotych, a za koszulkę zapłacę tylko osiemdziesiąt złotych. Jeżeli chodzi o bilet wstępu na mecz żużlowy, to znajdę go w innym sklepie internetowym – przynajmniej taką mam nadzieję.

Udało mi się kupić bilet na mecz, choć muszę przyznać, że sporo mnie kosztował. Nie jest to jednak najważniejsze, bo dużo cenniejszy jest uśmiech mojego brata. Zawsze staram się tak dopierać prezenty dla najbliższych, aby odpowiadały ich gustom i preferencjom. Niektóre moje koleżanki mają ignorancie podejście do kwestii robienia prezentów świątecznych i kupują wszystkim praktycznie to samo, np. same słodycze albo dają gotówkę. Ja tak nie potrafię, bo wiele radości daje mi uszczęśliwianie bliskich. Jestem z tych osób, które wolą dawać, niż dostawać.

Niedrogie upominki na różne okazje
Przewiń na górę