Niezapomniana sesja ślubna

Profesjonalny fotograf to przede wszystkim dobry obserwator, ktoś, kto umiejętnie wyłapuje magię chwil i emocje, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka, która będzie towarzyszyć nam przez długie lata, dlatego zadbajmy o szczególną oprawę tego podniosłego dnia.

Przepis na wyjątkowy reportaż z dnia ślubu

reportaż ślubnyPrzygotowanie zdjęć reportażowych z przygotowań, ceremonii, pierwszego tańca pary młodej oraz sesji plenerowej wymaga od fotografa wielu umiejętności odnajdywania się w różnych sytuacjach oraz kreatywności i wprawnego oka, które sprawnie uchwyci najistotniejsze szczegóły tego ważnego dnia. Pierwszy etap zdjęć to fotografia przymiarki sukni ślubnej, garnituru, upięcia fryzury oraz welonu. W reportażu warto pomyśleć także o wykonaniu zdjęć uwzględniających detal takich jak obrączki czy bukiet. Istotnym elementem zwieńczającym przygotowania w domu jest moment błogosławieństwa ze strony rodziców, więc warto aby pojawił się w relacji. Profesjonalny reportaż ślubny nie może obyć się bez zdjęć z kościoła czy urzędu. Koniecznie uchwyćmy w kadrze moment nałożenia obrączek, wzruszenia podczas składania życzeń. Kreatywne zdjęcia z sali weselnej można wzbogacić o zaproszenie gości do wspólnej zabawy z zimnymi ogniami, gdzie możemy ustawić się w dwóch równoległych rzędach, a iskierki stanowić będą główne źródło oświetlenia. Stworzymy tym samym kreatywny i unikalny klimat naszych fotografii. Istotnym momentem wesela jest także pierwszy taniec pary młodej i towarzyszące mu emocje, co świadczy o wyjątkowości tej chwili, której wspomnienie zatrzymane na kliszy fotograficznej będzie towarzyszyć nowożeńcom przez długie lata. Pamiątkowe zdjęcia dekoracji sali oraz upięć florystycznych również będą stanowić kreatywną część reportażu z dnia ślubu. Chcąc zapewnić sobie dobrą jakość zdjęć z parkietu możemy w odpowiednich miejscach rozstawić parasolki lub softboxy ustawiając je pod kątem 45 stopni, uzyskując tym samym klimatyczne oświetlenie. Zamontowanie w aparacie lampy reporterskiej będzie dodatkowym atutem, który przy odpowiedniej nastawie parametrów ekspozycji zagwarantuje ostre zdjęcia nawet w tańcu.

Średnie ceny związane z wykonaniem profesjonalnego reportażu ślubnego zaczynają się od około 2000,00 zł w górę. Jeżeli zależy nam również na wzbogaceniu pamiątkowego albumu o kreatywne zdjęcia plenerowe lub sesję studyjną warto zapytać o to na spotkaniu z fotografem. Jeżeli brakuje nam oryginalnego pomysłu na zdjęcia plenerowe postarajmy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli wyrazić nasz charakter i pokazać to jacy na prawdę jesteśmy.

Niezapomniana sesja ślubna
Przewiń na górę