Nowe panele bardzo mi się podobały

 

Mieszkam za granicą już od kilku lat. Zdecydowałam się na wyjazd zaraz po szkole żeby zarobić na mieszkanie. Udało mi się znaleźć dobrą pracę i ostatecznie zdecydowałam się zostać za granicą. Kupiłam nowe mieszkanie i załatwiłam dobra ekipę żeby mi wykończyli mieszkanie. już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła się do niego wprowadzić. Za granica standardem jest korzystanie z pomocy architekta wnętrz więc ja także postanowiłam sobie załatwić doświadczonego specjalistę. trafiłam z polecenia do pani Ani i bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Wiele o niej słyszałam i na moje szczęście miała wolne terminy. Miała spore doświadczenie i wiele projektów, które były bardzo eleganckie a zarazem przytulne.

Eleganckie panele bardzo mi się podobały

laminowane panele podłogoweMoje mieszkanie bardzo jej się spodobało. Stwierdziła, że ma potencjał i ona pomoże mi jest fajnie zaaranżować. Dałam jej wolną rękę. Miała przeznaczony spory budżet na wykończenie wnętrza. Powiedziałam co mi się podoba a ona już się wszystkim zajęła. Przygotowała ciekawy projekt. Od razu rzuciła mi się w oko podłoga, która była wszędzie taka sama. Laminowane panele podłogowe, które zostały przez nią wykorzystane są bardzo dobrej jakości. Są produkowane przez wiele firm i są bardzo wytrzymałe a także odporne na wilgoć. Właśnie to było na początku moje największe zmartwienie jeśli chodzi o łazienkę. Bałam się że z czasem mogą napuchnąć ale architektka uspokoiła mnie, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Panele laminowane są wytrzymała i odporne i śmiało można je montować w łazienkach i kuchniach. Wiele razy wykorzystywała je w swoich projektach i jeszcze mnie gdy nikt się nie skarżył, że w trakcie użytkowania coś się z nimi działo. Postanowiłam jej zaufać i zamówiłam odpowiednią ilość paneli laminowanych do mojego mieszkania. Ekipa budowlana dokładnie wymierzyła moje mieszkanie i przekazała mi informację ile jakich materiałów będę potrzebować. Dostawa została dostarczona na drugi dzień.

Wszystko było zgodnie z zamówieniem. Laminowane panele podłogowe ładnie się prezentowały. Ekipa nie miała żadnych problemów w trakcie układania ich. Dzięki temu, że wszędzie była ta sama podłoga mieszkanie sprawiało wrażenie że jest większe niż w rzeczywistości było. Panele prezentowały się bardzo elegancko. Byłam z nich zadowolona. Nic się z nimi nie działo a czyszczenie było proste tak jak przy innych panelach. Ucieszyłam się, że się na nie zdecydowałam. Były trochę droższe od zwykłych paneli ale ich jakość była dużo lepsza i były warte swojej ceny. 

 

Nowe panele bardzo mi się podobały
Przewiń na górę