Organizacja pikników firmowych

Śląsk to nie tylko kopalnie i węgiel. Jest wiele przestrzeni zielonych, w których można zorganizować piknik dla firmy. Jeżeli interesuje cię taka opcja, chętnie opowiem Ci jak to zrobić. Skupmy się na wynajmie odpowiedniej firmy cateringowej oraz znalezieniu dobrego miejsca. Jak zawsze, wystarczy wejść w Internet i poprzeglądać ogłoszenia. Jest ich wiele, dlatego możesz mieć specyficzne wymagania. Każda firma postara się jak najlepiej je spełnić, abyś po jakimś czasie znowu skorzystał z ich usług.

Jak zorganizować piknik firmowy?

piknik firmowy na ŚląskuNajłatwiej jest wynająć kogoś, kto wszystko zrobi za Ciebie. Jednak piknik firmowy na Śląsku można zorganizować samodzielnie. Przeszukaj w Internecie oferty dotyczące wynajmu miejsca na jedną lub dzień. Wybór masz duży. Możesz wynająć miejsce włącznie z polem namiotowym, jeżeli ma to trwać dłużej niż jeden dzień. Podczas pikniku przydatne jest zadaszenie, dzięki któremu możliwe będzie schowanie się na wypadek deszczu. Na pikniku pracownicy mogą obsługiwać się sami, ale firma cateringowa to jeszcze lepszy pomysł. Najlepiej, jeśli będzie dysponowała kuchnią polową. W ten sposób potrawy będą świeże i nie będzie konieczności ich odgrzewania. Dobry piknik to także muzyka. Zazwyczaj nie jest trudno zorganizować sprzęt nagłaśniający. Można skorzystać z oferty wypożyczalni. Ustawienie głośników jest ważne. Dobrze, aby było to miejsce bezpieczne od opadów deszczu oraz rosy. Większość miejsc, na których organizuje się pikniki ma własną scenę. To będzie najlepsze miejsce. Zadbaj o to, by ten teren był ogrodzony. Tym samym będziesz spokojny o to, że żadna osoba z poza firmy nie wtargnie na teren imprezy. Duże znaczenie ma załatwienie pozwolenia na imprezę u okolicznych mieszkańców. Jednak tutaj polecam po prostu wybrać miejsce, które jest oddalone od zabudowań. Można zadbać o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball lub karaoke. Ty, jako pracodawca powinieneś wiedzieć, co może zainteresować Twoich pracowników. Trzeba analizować dominującą grupę wiekową w firmie.

Skoro potrafisz zarządzać przedsiębiorstwem, na pewno takie coś uda Ci się zorganizować. Jeśli nie masz na to czasu, załatw to z firmą, która zajmuje się takimi rzeczami. Wystarczy dwutygodniowe wyprzedzenie i wszystko zostanie zrobione. Trudno cokolwiek mówić o kosztach, ponieważ jest dużo zmiennych. Lepiej będzie jeśli takie rzeczy zamieścisz w zamówieniu. Tak samo jak liczbę uczestników oraz czas trwania całego wydarzenia. Takie rzeczy ustalisz ze swoimi pracownikami lub głównym zarządem.

Organizacja pikników firmowych
Przewiń na górę