Oryginalność- moje drugie imię

Na pewno każdy z Was widział kiedykolwiek żywą flagę z ludzi, dla przykładu, mających białe koszulki ( ci zajmują górną część flagi) i czerwone ( dolna część ). A gdyby tak.. wszyscy mieli takie same ubiory, ten sam kolor, fason. Jednolite państwo. Pomijając fakt, że niektóre jednostki są jednolite, bo muszą, ale nikt z zewnątrz nie może mieć takiego samego stroju. Ale gdyby jednak wszyscy mieli, bez wyjątku? Nudno byłoby, prawda?  Jakby rządził brak pomysłu, a znalezienie kolegi w morzu czerwonych koszul graniczyłoby z cudem.

Z nadrukiem czy zwykła

oryginalne koszulki z nadrukiemTyle, ile jest ludzi na Ziemi, tyle jest charakterów. Może zdarzyć się tak, że ktoś jest taki sam z charakteru, ale zawsze jest jedno ale. Ale jednak ma coś, ociupinkę innego. Każdy chce wyrażać siebie- ktoś jest krzykliwy- założy niemal tak samo „krzyczące” barwy, jak ta osoba. Ktoś woli smutniejsze klimaty- ubierze się w ciemne. Ale żeby życie miało smaczek..można postawić na oryginalne koszulki z nadrukiem. Tu już można improwizować, ulubione kolory z ulubioną postacią. Motywujące teksty, patriotyczne symbole są na porządku dziennym. Wielu z nas pokrzepia taka myśl, że czujemy się dobrze w tym, że to właśnie ona opisuje naszą osobowość. Jednak nie wszyscy potrafią. Niecenzuralne myśli, obrazki na koszulce? W dostojnym, spokojnym miejscu, gdzie wręcz nie wypada ? Trochę przesadzone.  Jak wybrać taką idealną? Jaki powinna mieć skład? Koniecznie musi być bawełniana, albo z podobnych temu materiałów. Z akrylu niestety wychodzą drażniące skórę, lub po prostu szybko prują się. Oczywiście trzeba wybrać przeznaczenie takiego ubioru, wykorzystywanie tylko do określonych celów zwiększa żywotność tej części garderoby. Równie ważne jest to, czym były barwione koszulki, nie chcemy śladów na szyi, torsie, bo koszulka przemokła, prawda? Niektórzy mówią, że trzeba raz, albo dwa przeprać żeby wypłukać pozostały kolor. Jednak nie wszystkie koszulki tego potrzebują. Serio, te dobre jakościowo, z nadrukiem, który nie zetrze się po kilku praniach, miesięcy noszenia- to ze świecą szukać, jednak na szczęście istnieją dobrzy ludzie, którzy rozumieją potrzebę klientów.

Skoro mamy już ustalone preferencje, to gdzie można je dorwać? Te z najlepszych półek, z dobrych firm będą idealne, jeśli ktoś nie oszczędza i woli mieć dobry skład- nie drażniący i nieuczulający, nie barwiący. Z tańszych marek można poszukać w różnych sieciówkach. Po okazyjnej cenie można dorwać również w second handach, czyli w lumpeksach. Nie zapomnijcie po kupnie ich przeprać!

Oryginalność- moje drugie imię
Przewiń na górę