Piękna srebrna, pozłacana bransoletka

Ostatnio mam dużo więcej czasu na to, żeby chodzić po galeriach handlowych. Przez ostatnie trzy lata kiedy zajmowałam się dzieckiem niestety nie było to możliwe. Teraz mała została oddana do przedszkola, a ja wróciłam do pracy na pół etatu, więc mam dość dużo wolnych dni i staram się z nich korzystać. Uwielbiam moją córeczkę, ale nie da się ukryć, że w czasie kiedy się nią zajmowałam nie miałam czasu praktycznie na nic. Teraz za to korzystam zanim na świat przyjdzie drugie dziecko. 

Zakupy bransoletki w centrum handlowym

celebrytka srebrna pozłacanaObecnie bardzo często buszuję po różnego rodzaju wyprzedażach, żeby móc odnowić troszkę swoją szafę. Do tej pory większość rzeczy zamawiałam przez internet, ponieważ nie miałam tyle czasu, żeby biegać po sklepach. Teraz z uwagą oglądam każdą wystawę i z chęcią przymierzam różne rzeczy. Ostatnio przyglądałam się wystawie u jubilera na której bardzo spodobała mi się bransoletka celebrytka srebrna pozłacana. Bardzo lubię biżuterie jednak przy dziecku rzadko kiedy ją noszę, a już na pewno nie kupuję. Tu jednak postanowiłam zrobić wyjątek, ponieważ ozdoba bardzo mi się spodobała. W końcu ja też mam prawo mieć coś ładnego, nie mogę zwracać uwagi tylko i wyłącznie na dziecko. W końcu szczęśliwa mama to również zadowolone dziecko. Weszłam do sklepu i poprosiłam o pokazanie celebrytki. Nie da się ukryć, że świetnie się ona prezentowała na moim nadgarstku. Do tego cena była bardzo atrakcyjna jak na takiej jakości bransoletkę. Postanowiłam, że ją wezmę. W końcu celebrytka srebrna pozłacana to taki fajny gadżet, z którym można wiązać różnego rodzaju wydarzenia. Stwierdziłam, że od teraz będę zakupować dodatkowe przywieszki jak wydarzy się coś co jest dla mnie szczególne ważne. Pierwszą z nich oczywiście jest maleńka złota stópka, która będzie upamiętniać urodziny mojej córki. Wiadomo, że to było trzy lata temu, ale myślę, że w tym przypadku mogę sobie pozwolić na upamiętnienie wydarzenia wstecz. Zresztą jest to moja bransoletka, więc to ja podejmuję decyzję co do niej dopinam. 

Jestem niezwykle zadowolona z zakupu. Bransoletka jest świetna. Jest to pierwsza rzecz z biżuterii, którą kupiłam od czasu narodzin mojej córki. W sumie po urodzeniu małej otrzymałam od mojego męża łańcuszek z przypinką, który był prezentem za wydanie na świat naszego maleńkiego cudu. Jednak wiadomo, że kobieta czasami sama musi się rozpieszczać. Nie ma co liczyć cały czas na męża. Mam nadzieję, że teraz jednak będzie mi dokupywał kolejne przywieszki do mojej srebrnej, pozłacanej celebrytki. 

 

Piękna srebrna, pozłacana bransoletka
Przewiń na górę