Planując z fotografem sesję ślubną

Ja i mój narzeczony mamy znajomego fotografa, który potrafi wykonywać bardzo ładne zdjęcia ślubne. Nie wyobrażam sobie tego, ażeby miał je nam ktoś inny robić, a nie on. Znamy się długo i nie będę się przed nim krępować pozować, a ponadto jego zdjęcia będą zrobione w bardzo niskiej cenie. W końcu wykonane zostaną po znajomości. Już teraz sobie planujemy o tym, gdzie zrobimy sobie sesję ślubną plenerową, mimo że ślub odbędzie się dopiero we wrześniu.

Rozmowy o fotografii ślubnej plenerowej

fotograf na ślub ŁódźWiemy o tym, iż miejscem w którym zostanie wykonana plenerowa sesja ślubna będzie miejsce dla nas ważne i charakterystyczne. A jest tego kilka. Sądzę, że będziemy musieli odwiedzić wiele miejsc w naszym regionie, bo nie wyobrażam sobie tego, że nie zrobi nam tych zdjęć w lesie czy nad rzeką. Nasz fotograf na ślub Łódź zna bardzo dobrze i też nie będzie problemu, ażeby dotarł w określone miejsce w wyznaczonym czasie. Rozmawiamy z naszym fotografem bardzo dużo i planujemy sobie całość sesji zdjęciowej. Najpierw będziemy robić sobie zdjęcia w lesie, czyli miejscu gdzie się poznaliśmy wśród brzóz. Będzie to doskonały pomysł na realizację naszych marzeń, a takie zdjęcia ślubne okażą się dla nas niezwykłą pamiątką. Nie ma nic piękniejszego, niż para młoda na zdjęciu wśród natury. Gdybym miała jeszcze wymieniać inne miejsca, wybierzemy się również na polanę wśród jesiennych kwiatów i czerwonych liści będziemy wyglądać doskonale. Wiemy, ze w tym miejscu fotograf będzie bardzo kreatywny i zrobimy sobie zdjęcia zarówno poważne, jak i te śmieszniejsze. Pragniemy mieć również zrobione zdjęcia nad rzeką, czyli tam gdzie odbywały się nasze randki. Fotograf będzie musiał pomyśleć, w jaki sposób nas ująć. Oprócz tego będziemy chcieli mieć kilka fotografii ślubnych w Łodzi w centrum. Niechaj będą to zdjęcia klasyczne. Może pójdziemy w styl czarno-biały? Kto wie, ale to wszystko zależy od naszego znajomego fotografa na ślub. Mimo to, wspólnie ustalamy koncepcję fotografowania nas podczas ślubnej sesji zdjęciowej.

Nie mogę się doczekać tych chwil, chociaż wiem że w ślubie przygotowania są najpiękniejsze. Warto jest dyskutować z fotografem na wesele o oczekiwaniach i o tym, gdzie ma się odbywać sesja zdjęciowa. Jest to podstawa, bo inaczej moglibyśmy być rozczarowani. Działania spontaniczne również nie mają jakiegokolwiek sensu. Chcemy wszystko dobrze sobie zaplanować, bo ślub ma się raz w życiu, a profesjonalne zdjęcia mają być tego wieczną pamiątką, do której będziemy wracać przez długie lata.

Planując z fotografem sesję ślubną
Przewiń na górę