Polecana niemiecka kawa w sklepie online

 

Powiem szczerze, że ze wszystkich kaw jakie piłam, najbardziej przypadła mi do gustu niemiecka kawa mielona. Nie wyobrażam sobie nie wypić z rana kawy, szczególnie że mam bardzo niskie ciśnienie. Mój lekarz zalecił mi picie co najmniej dwóch filiżanek dziennie. Zauważyłam już dawno, że polska kawa jest bardziej kwaśna niż niemiecka. Wynika to z tego, że do polskich kaw trafiają mieszane ziarna- lepszej jakości i gorszej. Niemieckie kawy mają starannie wyselekcjonowane ziarna i słyną z niepowtarzalnego smaku oraz aromatu. 

Wyjątkowy aromat taniej niemieckiej kawy

smaczna kawa z niemiec w hurcieNiemcy dbają o szczegóły i korzystają ze sprawdzonych receptur. Znam kilka rodzajów niemieckich kaw: rozpuszczalne, mielone, ziarniste, sezonowe i smakowe. Popularne są rzemieślnicze palarnie w Niemczech, które słyną z wielowiekowej tradycji wypalania kaw. Niedawno otworzyłam restaurację i chciałabym sprzedawać najlepszą kawę na rynku. Muszę poszukać jakiegoś sklepu online, w którym można zamówić większą ilość kawy. Będę potrzebować co najmniej dwadzieścia opakowań. Wejdę zaraz na forum internetowe i poczytam komentarze internautów na temat hurtowni sprzedających niemieckie kawy. Jak się okazuje, bardzo smaczna kawa z Niemiec w hurcie jest dostępna w znanym sklepie online. Weszłam na stronę tego sklepu i przejrzałam dokładnie aktualną ofertę. Sklep prowadzi też sprzedaż detaliczną, ale ta mnie nie interesuje. Od razu zamówię trzydzieści paczek mojej ulubionej kawy ziarnistej, która cechuje się wysoką jakością i niepowtarzalnym aromatem. Co ciekawe, niemiecka kawa jest dwa razy tańsza niż polska, a do tego smaczniejsza. Dla klientów, którzy zamówią co najmniej dziesięć opakowań kawy, sklep oferuje dwudziestoprocentowy rabat. Rabat jest odliczany od końcowego rachunku. Za moje zamówienie zapłaciłam trzysta trzydzieści złotych, bo jedna, półkilogramowa paczka kawy kosztuje tylko jedenaście złotych. Za taką samą kawa, ale wyprodukowaną w Polsce, o zmienionym składzie i smaku trzeba zapłacić dwadzieścia trzy złote.

Złożyłam zamówienie, z którego jestem bardzo zadowolona. Przesyłka jest gratis, ponieważ moje zamówienie przewyższyło kwotę dwustu złotych. Kawa ma do mnie dotrzeć w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Cieszę się, że będę mogła podzielić się ze swoimi klientami wyjątkowym smakiem niemieckiej kawy. Ja, odkąd spróbowałam tej jakości, nie kupuję już kawy w polskich sklepach. Nawet, jeśli marka jest ta sama, opakowanie i nazwa, to zawsze są różnice w smaku i jakości. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku słodyczy i artykułów chemicznych.

 

Polecana niemiecka kawa w sklepie online
Przewiń na górę