Polecane wagi najazdowe

 

Dzisiaj po przyjściu do firmy zauważyłem, że jacyś panowie montują nam wagę samochodową. Czas najwyższy, bo już od długiego czasu zastanawiałam się jak to jest, że pracujemy w takiej a nie innej branży i faktycznie nie mamy takiej wagi zainstalowanej. Przecież jak oglądałem ostatnio pracę innych firm, bo miałem okazję być na paru rozmowach to tam naprawde posiadają bardzo solidne wagi najazdowe, które jak się domyślam wykorzystywane są praktycznie codziennie.

Jaką wagę wybrać?

waga najazdowa 60 tonNasza też miała taka właśnie być. Zamierzaliśmy ją co dzień testować. Oczywiście zaraz po montażu waga najazdowa o takim tonażu powinna być jeszcze dobrze skalibrowana, ekran pokazujący wynik sprawny i tak dalej. Waga najazdowa 60 ton to inwestycja tego roku dla naszej firmy. Nie mogłem się doczekać jak waga najazdowa 60 ton będzie przetestowana. Tak się składa, że na ten tydzień mieliśmy zaplanowane naprawdę sporo towaru, który miał z naszej firmy wyjechać, dlatego wydaje mi się, że warto będzie się w ten temat zaangażować od samego początku. Pracownicy wydaje się, że kończyli już pracę z montażem, więc wydawał mi się to idealny moment, aby podpytać, jak działa to urządzenie. Już nie raz miałem okazję korzystać z wag najazdowych, ale takiego modelu jeszcze nie widziałem. Wydawał się on po prostu o wiele bardziej zaawansowany. Waga najazdowa potrafiąca zważyć samochód ciężarowy o maksymalnej wadze 60 ton to świetna opcja. Warto więc zastanowić się nad innym zastosowaniem dla naszej nowej wagi. Obok miejsca, gdzie ładuje się samochody na wysyłkę mamy magazyn, więc tam na pewno też warto będzie zastanowić się nad tym, aby móc zważyć towary, które stawiamy na półkach magazynowych. Waga najazdowa jak widzicie ma wszechstronne zastosowanie, a my jako pracownicy byliśmy z tego chyba najbardziej zadowoleni z tego względu, że bez problemów mogliśmy postawić na wagę, która będzie działać dobrze przez wiele kolejnych lat. W pierwszej kolejności oczywiście wybrałbym podobną wagę, bo ta naprawdę działała świetnie i każdy umie ją obsłużyć.

Pokazywała dokładnie wagę wszystkiego, co na nią stawialiśmy, dlatego wydaje mi się, że szef faktycznie musiał sporo myśleć o tym, jaki model wybrać. Na pewno nie można bazować na starszych modelach wag, które nie do końca będą spełniać swoje zadanie. Tak naprawdę trudno określić to, czy faktycznie wagi mogą być lepsze. Ja jednak wiem, że za każdym razem jak sprawdzam co się dzieje u konkurencji to widzę, że korzystają z coraz to nowych i lepszych wag najazdowych.

 

Polecane wagi najazdowe
Przewiń na górę