Poszukiwania dobrego prawnika z Gdyni

Jakiś czas temu sąd zasądził niewielkie alimenty na dziecko od ojca dziecka, który od jego urodzenia nie poczuwał się do odpowiedzialności, żeby je wychować. Niestety, nie płacić on nawet tych drobnych alimentów. W końcu postanowiłam oddać sprawę w ręce prawnika, ponieważ było to dla mnie istną kpiną, że on zarabia tyle pieniędzy i żałuje kilku złotych miesięcznie na swoje dziecko. Do tej pory nie miałam nigdy problemów prawnych, dlatego nie znałam żadnego prawnika, do którego mogłabym się udać.

Jaki prawnik z Gdyni zajmuje się alimentami?

dobry prawnik od alimentów w gdyniPotrzebny mi był dobry prawnik od alimentów w gdyni. Nie miałam bowiem czasu, żeby jeździć do innych miast. Przypadkowo spotkałam w supermarkecie moją dawną koleżankę ze szkoły. Pożaliłam się jej na moją sytuację, kiedy spytała co u mnie słychać. Okazało się, że ona jeszcze niedawno była w podobnej sytuacji i może mi polecić adwokata, który zajmuje się sprawami rodzinnymi i specjalizuje się w alimentach. Zapisałam sobie jego numer telefonu i nazwisko, i po przyjściu do domu sprawdziłam kto to jest. Rzeczywiście na swojej stronie internetowej miał on bardzo pozytywne opinie poprzednich klientów, którzy byli bardzo zadowoleni z jego wiedzy i profesjonalnego prowadzenia spraw sądowych, a także cierpliwości i empatii jaką obdarzał klientów w tych trudnych dla nich sprawach. Zdecydowałam się zapisać do niego na konsultację, żeby dowiedzieć się jaką pomoc w uzyskaniu alimentów może mi zaproponować. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego udało mi się z nim spotkać jeszcze w tym miesiącu. Byłam bardzo zadowolona z tej wizyty. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Okazało się, że może on mi pomóc nie tylko w ściągnięciu zaległych alimentów na nasze dziecko, ale także mogę się ubiegać o alimenty na mnie, jako na byłą małżonkę, ponieważ po rozwodzie pozostawałam w niedostatku. Nikt mi wcześniej o takiej możliwości nie powiedział, dlatego nie miałam pojęcia, że mogę o coś takiego się ubiegać. Zdecydowałam się zatrudnić tego adwokata, bo od razu było widać, że jest to kompetentna osoba.

W ciągu kilku miesięcy udało się załatwić moje sprawy alimentacyjne. Wystarczyły tylko dwie rozprawy sądowe, żeby sprawa się zakończyła z korzyścią dla mnie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką uzyskałam od tego adwokata. Jest on naprawdę świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze kiedykolwiek mój były mąż i ojciec mojego dziecka będzie próbował się opóźniać z należytymi opłatami od razu skorzystam z jego pomocy, bo wiem że mogę mu udzielić stosownych pełnomocnictw.

Poszukiwania dobrego prawnika z Gdyni
Przewiń na górę