Poszukiwania miejsca na imprezę urodzinową dla dziecka

Moja córka już od dłuższego czasu przypominała mi i mojemu mężowi, że zbliżają się jej urodziny. Udawaliśmy, że nie wiemy o czym mówi, ale już dawno zaczęliśmy dla niej planować jakąś mała imprezę urodzinową. Nie dawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i chcieliśmy, żeby córka zaprosiła na urodziny nowe koleżanki i  kolegów. Mieliśmy nadzieję, że dzięki temu łatwiej jej będzie nawiązać kontakty wśród rówieśników. Nie mieliśmy tylko pojęcia, gdzie można zorganizować dziecku taką uroczystość.

Zorganizowaliśmy urodziny dziecku w restauracji

organizacja urodzin dla dziecka warszawaZależało nam na miejscu, gdzie dzieci będą mogły się wyszaleć i dobrze bawić, a przy tym nie będą nikomu przeszkadzały. Nie mniej ważna była dla nas profesjonalna opieka, którą powinny mieć zapewnioną przez ten czas. Sami z mężem nie bylibyśmy w stanie okiełznać tak dużej grupy dzieci. Szukaliśmy miejsca, gdzie możliwa będzie organizacja urodzin dla dziecka Warszawa na szczęście okazała się takim miastem, gdzie takich miejsc było dosyć dużo. Udało nam się znaleźć restaurację, która była przyjazna dzieciom i w której można było urządzić przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych. Dzieci mogły mieć tam sporo miejsca do zabawy. W cenie organizacji urodzin było także zatrudnienie animatorki, która posiada kwalifikacje do zajmowania się dużą grupą dzieci. Zagwarantowany był także ciepły oraz zimny poczęstunek. Cena za urządzenie takiego przyjęcia była dosyć przystępna, w zasadzie dosyć niska biorąc pod uwagę, że musieliśmy samodzielnie dostarczyć tylko tort oraz dekoracje. Wszystkim innym mieli zająć się organizatorzy imprezy. Nie zwlekaliśmy już dłużej i od razu zarezerwowaliśmy miejsce na sobotę, kiedy nasza córeczka miała urodziny. Powiedzieliśmy jej o wszystkim dopiero dzień wcześniej. W dniu urodzin była wprost zachwycona miejscem, które wybraliśmy na organizację jej przyjęcia. Muszę przyznać, mnie również bardzo spodobało się to, w jaki sposób zostało to wszystko urządzone.

Sala zabaw była przestronna i znalazło się w niej wiele zabawek odpowiednich dla dzieci w wieku naszej córki. Animatorka stanęła na wysokości zadania i sprawiła, że żadne dziecko podczas urodzin się nie nudziło. Wymyślała bezpieczne i absorbujące dla nich zabawy. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, jak została zorganizowana opieka nad dziećmi. Nie mniej ważne było to, że wszystkie przekąski były świeże, smaczne i przyrządzane na bieżąco. Bardzo smakowały one dzieciom. Za rok również zorganizujemy dziecku urodziny w tym miejscu, ponieważ jest warte swojej ceny. 

Poszukiwania miejsca na imprezę urodzinową dla dziecka
Przewiń na górę