Poszukiwanie łóżka dziecięcego

Moja córeczka od dłuższego czasu chciała dostać łóżeczko domek. Zobaczyła takie na bajkach z księżniczkami, które mieszkają w zamkach i mają piękne łoża z baldachimami. Długo zastanawiałam się, czy kupowanie takiego łóżka ma sens. Wydawało mi się, że są dość drogie, a w dodatku córka szybko z niego wyrośnie. Tak długo jednak suszyła mi głowę, że w końcu zdecydowałam się zakupić takie łóżko domek. Akurat zbliżały się jej urodziny, dlatego doszłam do wniosku, że to będzie wyśmienity prezent dla niej.

Kupiłam łóżko domek dla dziecka

łóżko domek dziecięceZależało mi na tym, aby wybrać naprawdę solidne i fachowe łóżko. Najlepiej takie o dużej wytrzymałości i obciążeniu, żeby córeczka zbyt szybko z niego nie wyrosło. Dobrze by również było, gdyby wykonane było z wytrzymałych i trwałych materiałów i tworzyw. Poszukiwania takiego łóżka domku dla dziecka rozpoczęłam od internetu. Dobrze wiedziałam, że będę tam mogła porównać ze sobą wiele ofert. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: łóżko domek dziecięce, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć, to czego potrzebowałam. Było to łóżko domek przeznaczone do samodzielnego montażu. W zestawie znajdowały się od razu wszelkie śruby i kołki do mocowania, więc można było łatwo złożyć do łóżeczko. Łóżeczko posiadało dwu spadzisty dach, ale było tak skonstruowane, że można je było swobodnie przysunąć do ściany. Wykonane było z solidnego, litego drewna. Miało dużą wytrzymałość i duże wymiary samego miejsca do spania, dzięki czemu miałam pewność, że moje dziecko za szybko nie wyrośnie z tego łóżka i nie trzeba będzie go zaraz wymieniać. Dużą zaletą było również to, że łóżko posiadało pojemną, wysuwaną skrzynię na pościel. To było bardzo praktyczne i komfortowe dla mnie rozwiązanie. Wybrane przeze mnie łóżeczko było akurat dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku. Od razu więc zdecydowałam się je zakupić z dostawą do domu. Przesyłka przyszła w ciągu dwóch dni. Od razu rozpakowałam łóżeczko i przeszłam do jego samodzielnego montażu.

Jak się okazało, to był bardzo dobry wybór. Łóżko domek okazało się bardzo proste w montażu, a przy tym solidne i stabilne, a przede wszystkim komfortowe w użytkowaniu. Byłam z niego bardzo zadowolona, tym bardziej że wykonane było bardzo dokładnie. Na ramach łóżka nie było żadnych drzazg ani zadrapań, w które dziecko mogłoby się ukłuć. Łóżko było również pomalowane ekologicznym lakierem, który był zrobiony z naturalnych składników, dopuszczonych do kontaktu z dziecięcymi artykułami.

Poszukiwanie łóżka dziecięcego
Przewiń na górę