Potrzebowałam dobrego dietetyka

Po ciąży zostało mi wiele zbędnych kilogramów. Nie mogłam ich zgubić mimo tego, że moje dziecko nie było oseskiem i miało już kilka lat. Do tego doszły jeszcze problemy hormonalne. Nie pomagał mi fakt, że bardzo lubię słodycze i tłuste jedzenie, które często przygotowuje dla swojego narzeczonego. W końcu stwierdziłam, że najwyższa pora coś z tym zrobić. Wiedziałam jednak, że sama sobie z tym nie poradzę. Musiałam udać się do lekarza, dietetyka, który pomógłby mi w opracowaniu odpowiedniego leczenia otyłości.

Znalazłam dobrego dietetyka z Mielca

zaufany dietetyk w MielcuPoszukałam trochę na internecie i okazało się, że w mojej miejscowości przyjmuje dużo grono lekarzy takiej specjalizacji. Nie miałam pojęcia czym się kierować przy wyborze, a zależało mi na tym, aby wybrać naprawdę dobrego lekarza, który mną odpowiednio pokieruje i będę mogła do niego uczęszczać na regularne wizyty. W pewnym momencie przypomniała mi się koleżanka, która kiedyś korzystała z usług pewnego dietetyka i była z niego bardzo zadowolona. Zadzwoniłam do niej i zapytała, czy poleca tego lekarza. Dowiedziałam się od niej, że jest to zaufany dietetyk w Mielcu i z całego serca poleca mi wizytę u jego w gabinecie. Przyjmuje on w renomowanej klinice w tym mieście, która znajdują się niedaleko mojego miejsca zamieszkania i do której można dojechać komunikacją miejską, dlatego nie będę miała problemów z tym, żeby tam trafić. To bardzo dobry lekarz, który zajmuje się tym zawodem już od wielu lat i przez ten czas pomógł nawet bardzo chorym osobom z dużą otyłością. Wzięłam od niej numer telefonu do recepcji w tej klinice i zadzwoniłam umówić się na pierwszą wizytę i konsultację u tego lekarza. Okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy i na wstępną konsultację nie będę musiała długo czekać. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ nie ukrywam, że zależało mi na czasie. Już tydzień później zjawiłam się w jego gabinecie i zostałam punktualnie przyjęta. Wyszłam z tej wizyty uśmiechnięta, ponieważ bardzo mi on  pomógł.

Przede wszystkim wysłał mnie do psychologa, ponieważ przyznał, że przy diecie można mieć huśtawki emocji i kiepsko się czuć, dlatego pomoc psychologiczna bardzo się przydaje. Poza tym zlecił mi wszystkie kompleksowe badania, żeby wybrać jak najlepszą i najskuteczniejszą dietę dla mnie, która nie spowoduje efektu jo-jo. Oprócz diety zalecił mi także odpowiednie ćwiczenia, które nie było dla mnie zbyt obciążające, dlatego świetnie się po nich czułam i nie czułam się za bardzo zmęczona, a to było dla mnie niezwykle ważne.

Potrzebowałam dobrego dietetyka
Przewiń na górę