Potrzebowałem dystrybutora ręczników papierowych

Prowadzę przychodnię zdrowia. Jak w każdym tego typu miejscu zarówno w łazienkach jak i gabinetach lekarskich i zabiegowych, musi być umywalka a przy niej mydło i jednorazowe ręczniki papierowe do wycierania rąk. Ostatnio myślałam o unowocześnieniu tego typu miejsc utrzymania higieny. Zakupiłam specjalne dozowniki na mydło w płynie. Postanowiłam także kupić dystrybutory na ręczniki papierowe, aby ich dozowanie było łatwiejsze oraz żeby zajmowało to mniej miejsca na blacie umywalki. 

Jaki dystrybutor do ręczników wybrać?

dystrybutor ręczników papierowychUdałam się do hurtowni aby zapytać o dobry dystrybutor ręczników papierowych. Okazało się, że jest bardzo duży wybór tego typu sprzętu. Ponieważ musiałam zakupić kilkanaście sztuk dystrybutorów zależało mi, aby ich cena była niska, ale jednocześnie chciałam zadbać o wysoką jakość takiego urządzenia. Sprzedawca przedstawił mi kilka wybranych modeli. Jeden bardzo przypadł mi do gustu i to właśnie takie dystrybutory zdecydowałam się zakupić. Wybrałam dystrybutor naścienny w biały kolorze wykonany z wytrzymałego ii solidnego polipropylenu, czyli rodzaju plastiku, który odznaczającego się dużą wytrzymałością. Taki podajnik był niezwykle uniwersalny. Posiadał przystosowanie do ręczników papierowych różnej szerokości i grubości. Dzięki temu umożliwiał odpowiednie dozowanie czyściwa. Na wykończeniu posiadał malutkie ząbki, które umożliwiały równe przerwanie papieru, który nie był listkowany. Dystrybutor posiadał otwieranie i zamykanie od góry, co ułatwiało łatwe zakładanie kolejnych rolek papieru jednorazowego. Takie rozwiązanie umożliwiało ekonomiczne i wydajne stosowania papieru. A przede wszystkim w ten sposób zachowywało się lepszą higienę dla lekarzy i pacjentów. Ponieważ składałam duże zamówienie, dostałam rabat. Bardzo mnie to ucieszyło. Zamówiłam dostawę kurierem tych dystrybutorów do mojej placówki. Już trzy dni później dystrybutory dotarły na miejsce. Sprzątaczka zajęła się ich montażem. Powiedziała mi później, że było to bardzo proste.

Zakupione przeze mnie dystrybutory można było zamontować na specjalną taśmę dwustronną. Dzięki temu nie było konieczności wiercenia dziur w ścianie, co było bardzo praktyczne i wygodne. Taki montaż okazał się także wytrzymały. Wbrew pozorom taśma okazała się bardzo solidna i bez problemu utrzymywała załadowany papierem dystrybutor na ścianie. Lekarze i pacjenci również byli bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania w mojej przychodni. Jest to tanie i higieniczne rozwiązanie.

Potrzebowałem dystrybutora ręczników papierowych
Przewiń na górę