Praktyczny biuroserwis z dowozem do biura

Asystenci w biurach nie mają łatwego życia. Ciągle w biegu muszą pilnować kalendarza, gasić pożary, załatwiać bieżące sprawy, a do tego jeszcze dbać o zaopatrzenie biura. Jednak umiejętnie korzystając z komputera są w stanie załatwić większość spraw bez wychodzenia zza biurka. Na przykład korzystając z usług biuroserwisu mogą złożyć zamówienie na artykuły biurowe przez internet i tylko czekać, aż w drzwiach pojawi się kurier z paczką zawierającą wszystkie niezbędne artykuły.

Usługi biuroserwisowe we Wrocławiu

biuroserwis we WrocławiuMianem biuroserwisu określa się usługę, dzięki której można w jednym miejscu zaopatrzyć biuro w najpotrzebniejsze produkty. I nie chodzi tu tylko o artykuły papiernicze i piśmiennicze, ale także o wyposażenie sal konferencyjnych, urządzenia biurowe jak drukarka czy komputer oraz kawę herbatę i przekąski dla gości. Bardzo często asystenci w firmach samodzielnie dokonują tego typu zaopatrzenia. Jednak od kilku lat biuroserwis we Wrocławiu to usługa pozwalająca zamówić on-line potrzebne artykuły i odebrać je kolejnego dnia do godziny 16:00. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że w dużych firmach zaopatrzenie biurowe to naprawdę pokaźna paczka, gdyż trzeba zapewnić odpowiednią liczbę długopisów, kawy i papieru ksero dla dużej liczby pracowników. Dlatego przywiezienie paczki przez kuriera na wózku rozwiąże problem z dźwiganiem ciężarów. Sam proces zamawiania produktów przez stronę internetową biuroserwisu jest równie proste jak zakupy w sklepie internetowym. Bardzo często jednak obok produktów nie ma cen ponieważ ogólnodostępny jest jedynie katalog, a ceny kształtują się w zależności od historii zamówień i współpracy. Dlatego handlowcy z biuroserwisu przygotowują ofertę na wybrane produkty i udostępniają ją poza katalogiem służącym do składania zamówień. Dużym plusem korzystania z biuroserwisu jest znalezienie w jednym miejscu wszystkich potrzebnych w biurze produktów. Wcześniej firmowe zakupy były rozdzielane na te wykonywane w sklepie spożywczym, papierniczym oraz komputerowym, co wymagało trzykrotnie więcej czasu potrzebnego na nie. 

Jak widać sprawę zaopatrzenia biurowego można bez problemu załatwić podczas picia porannej kawy. Wystarczy znaleźć firmę oferującą dostawę zamówienia do siedziby firmy. Dzięki temu asystenci w wielu firmach mogą odetchnąć z ulgą i zawsze być na posterunku, gdyby szef zlecił kolejną studnię do wykopania, bo poczuł, że znów się pali. Albo przeznaczyć ten czas na wypróbowanie nowego rodzaju kapsułek do ekspresu zamówionych przez dobrze wyposażony biuroserwis z darmową dostawą do siedziby firmy.

Praktyczny biuroserwis z dowozem do biura
Przewiń na górę