Profesjonalne odtruwanie alkoholowe w stolicy

Kolejny raz zapiłam. Udało mi się utrzymać abstynencję prze niecały rok i miałam nadzieję, że niedługo będę obchodzić pierwszą rocznicę trzeźwości. Uczęszczam na spotkania anonimowych alkoholików, dzięki którym miałam możliwość poznania wielu wspaniałych osób z takim samym problemem jak ja. Wiem, że alkoholik bez drugiego alkoholika nie pomoże sobie w walce z ta straszną chorobą.  Nie potrafię jednak sama zakończyć ciągu alkoholowego, dlatego muszę znaleźć profesjonalny detoks w Warszawie albo w okolicy.

Polecany detoks alkoholowy w szpitalu psychiatrycznym

regenerujący detoks alkoholowy w warszawieWejdę zaraz na stronę internetową funduszu zdrowia i poszukam profesjonalnego odtruwania. Przede wszystkim zależy mi na tym, aby detoks zawierał nie tylko elementy odnowy biologicznej, ale także wsparcie psychologiczne. Potrzebuję porozmawiać z kimś, kto w jakimś stopniu zrozumie mój problem i wskaże mi właściwą drogę. Nie wiem, czy powinnam zaraz po detoksie iść na terapię alkoholową, czy zacząć chodzić na terapię indywidualną. Ponadto zależy mi na spotkaniu z psychiatrą, bo mam poważne problemy ze snem. Brak snu często determinuje u mnie głód alkoholowy, więc warto rozwiązać ten problem. Taki regenerujący detoks alkoholowy w Warszawie znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Przeczytałam kilka opinii na temat tego oddziału detoksykacyjnego na forum internetowym anonimowych alkoholików. Jestem zdecydowana, aby zadzwonić tam i zapisać się jak najprędzej na wolny termin. Wiem, że przychodząc do szpitala muszę być całkowici trzeźwa, bo inaczej zostanę odesłana do domu. Trudno jest mi odstawić alkohol, dlatego będę musiała poprosić brata, aby zamknął mnie do czasu leczenia w domu. Wim, jak ciężko jest przeżyć głód alkoholowy i czym to grozi, jeśli jest się samemu. Kiedyś miałam nawet atak padaczki i prawie umarłam. 

Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i jestem bardzo zadowolona. Okazało się, że na oddziale detoksykacyjnym jest aż pięć wolnych miejsc dla kobiet. Dla mężczyzn miejsc jest znacznie więcej – aż czterdzieści osiem. Wynika to z tego, że kobiety wstydzą przyznać się do nałogu alkoholowego, gdyż są mocniej piętnowane przez społeczeństwo. Nie oznacza to wcale, że mniej kobiet jest uzależnionych. Z moich doświadczeń wynika, że to mit. Ciesze się, że mam wsparcie w mężu i rodzinie, bo byłoby mi znacznie trudniej wyjść z uzależnienia. Na detoks wezmę ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, jak podomkę, szlafrok, piżamę i ciepłe kapcie. Przyda mi się też trochę kosmetyków, słodyczy i kilka zgrzewek wody mineralnej gazowanej. 

Profesjonalne odtruwanie alkoholowe w stolicy
Przewiń na górę