Projekt idealnej księgi gości

 

Kiedy planujemy nasz ślub i imprezę weselną, coraz częściej zależy nam na tym, by oba te wydarzenia cechowały się możliwie jak najbardziej idealną realizacją. Z tego też powodu dokonujemy zakupu różnych akcesoriów, które odpowiednio wykonane i wykorzystane mają podkreślać uroczysty i szczególny charakter tego dnia. Jednym z ciekawych pomysłów, który w ostatnim czasie cechuje się coraz większą popularnością, jest wykorzystanie księgi gości podczas zabawy weselnej.

Niepowtarzalna pamiątkowa księga gości

niepowtarzalna księga gości weselnych – sklepKsięga gości to produkt, który kojarzy się nam przede wszystkim z bardzo uroczystymi okolicznościami i czasami może wydawać się, że jej zastosowanie będzie w jakiś sposób krępowało naszych gości. W tym miejscu należy sobie uświadomić, że to, jakim charakterem będzie cechowała się księga gości w dużej mierze zależy od nas i od tego, jaki produkt tego typu wybierzemy, a także od pomysłu naszych gości. Na rynku znajdziemy wiele projektów ksiąg gości. Oczywiście, niektóre z nich będą charakteryzowały się bardzo eleganckim wyglądem, który może być onieśmielający i sprawiać, że nasi goście będą wpisywać na kartach to, co sądzą, że chcemy przeczytać. Jeśli zależy nam na tym, by na naszym weselu znalazła się niepowtarzalna księga gości weselnych – sklep, który specjalizuje się w sprzedaży produktów weselnych może nam w tym celu pomóc. Znajdziemy w nim, np. księgi gości, które możemy zamówić według własnego projektu. W takiej sytuacji okładka takiej księgi może cechować się pewną dozą szaleństwa, a do samej księgi możemy dołączyć nie tylko mazaki, ale również kolorowe ozdoby i naklejki, np. cekiny. Dobrym rozwiązaniem jest położenie księgi gości w sąsiedztwie fotobudki i zachęcenie gości, by do księgi wpisywali nie tylko życzenia, ale również wklejali swoje zdjęcia, zrealizowane właśnie w fotobudce. Dzięki temu możliwe będzie zrealizowanie pamiątki, która będzie idealnie odzwierciedlała charakter państwa młodych, ale również ich rodziny i przyjaciół. Pamiątka ta będzie zrealizowana w sposób zaplanowany, ale jednocześnie spontaniczny, co również ma znaczenie.

Zamówienie księgi gości powinno odbywać się w oparciu o kilka parametrów. W zależności od tego, ilu gości zamierzamy zaprosić na nasze wesele, możemy ustalić dość zróżnicowaną liczbę stron, którą będzie charakteryzować się księga. Różny może być też format, jakim produkt ten będzie się cechować. Oczywiście, najczęściej księgę możemy zamówić w twardej lub miękkiej oprawie, choć ten pierwszy wariant cechuje się większą popularnością.

 

Projekt idealnej księgi gości
Przewiń na górę