Projekt wnętrza wymarzonej restauracji

 

Od kilku miesięcy nosiłam się z zamiarem otworzenia własnej restauracji. Miałam naprawdę spore doświadczenie, jeżeli chodzi właśnie o branże gastronomiczną, więc zawsze jakoś chodziło mi to po głowie, jednak nigdy nie myślałam o tym jakoś tak poważnie. Ostatnio jednak dużo rzeczy się zmieniło i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przemyślałam bardzo dokładnie wszystkie za i przeciw i podjęłam ostateczną decyzję. Otwieram własną restaurację. 

Ładny projekt wnętrza

projektowanie wnętrz warszawaJak tylko podjęłam decyzję, że otwieram własną restaurację, to przystąpiłam do działań. Zaczęłam od poszukania odpowiedniego lokalu. Zależało mi, aby było naprawdę dużo przestrzeni, aby każdy mógł się swobodnie czuć. Bardzo nie lubię ciasnych lokali i zależało mi na tym, aby mój lokal właśnie taki nie był. Trochę mi to zajęło, zanim znalazłam odpowiednie miejsce. Takie, żeby było duże, mieściło się w centru, spełniało wszelkie normy lokalu gastronomicznego i żeby można było łatwo do niego trafić. W końcu się udało. Muszę przyznać, że opłacało się tyle szukać, bo teraz ma naprawdę lokal, jak z bajki. Wprost wymarzony. Nie zastanawiałam się długo i postanowiłam wynająć to miejsce. Musiałam je jednak dobrze urządzić w środku, aby wyglądało jak najlepiej. Wiem, że sama bym tego dobrze nie zrobiła. Projektowanie wnętrz Warszawa oferuje mnóstwo takich propozycji, a ja postanowiłam, że skorzystam z takie rozwiązania. Wybrałam się do jednego biura i tam miałam okazję porozmawiać z jedną projektantką wnętrz. Bardzo miła osoba, która naprawdę bardzo mi pomogła. Przyjechała razem ze mną do restauracji i powiedziała, że ma kilka pomysłów na to miejsce. Potrzebuje około tygodnia i będzie miała trzy propozycje dla mnie i będę mogła wybrać tą, która najbardziej mi się podoba. Bardzo mi się spodobało takie podejście do sprawy i nie mogłam się doczekać, aż dostanę te gotowe wizualizację. Byłam już tym wszystkim bardzo podekscytowana. Na szczęście projektantka wywiązała się z naszej umowy i po dosłownie tygodniu miałam gotowe projekty. Chyba dłużej bym już nie wytrzymała.

Jak tylko zobaczyłam te projekty, to wiedziałam, że będę miała ogromny problem z wyborem tego jednego jedynego. Wszystkie podobały mi się tak bardzo, że miałam ogromny mętlik w głowie. Wyglądały tak, jakby autorka tych projektów po prostu czytała mi w myślach. Wszystko idealnie dopasowane, dopracowane, w niesamowitym stylu, dokładnie takim w jakim chciałam, żeby restauracja była utrzymana. Muszę chyba poprosić  o pomoc, bo sama po prostu nie dam rady wybrać. 

 

Projekt wnętrza wymarzonej restauracji
Przewiń na górę