Przewaga polerek z linii BigFoot na tradycyjnymi urządzeniami

 

Na rynku dostępnych jest obecnie wielu urządzeń używanych w warsztatach samochodowych i lakierniczych. Przy wyborze odpowiednich maszyn i narzędzi, poleca się zwracać szczególną uwagę na renomę danej marki oraz pozytywne opinie użytkowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku wyboru odpowiedniego urządzenia do polerowania lakieru samochodowego.

Zalety urządzeń polerskich z linii BigFoot

rupes bigfootDobór odpowiedniego urządzenia polerskiego jest kluczowym aspektem w pracy warsztatów samochodowych jak i polerskich. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma BigFoot stworzyła serię rupes bigfoot, czyli linię profesjonalnych urządzeń polerskich, które są niezwykle bezpieczne dla lakieru samochodowego i jednocześnie łatwe w obsłudze. Model ten umożliwia przede wszystkim uzyskanie doskonałych efektów podczas wykonywania prac polerskich, ale w zdecydowanie krótszym czasie, Dzięki temu naprawy przeprowadzane w warsztatach samochodowych, jak i odnawianie lakieru w warsztatach lakierniczych może odtąd przebiegać w znacznie krótszym czasie. Skuteczność tego modelu oparta jest na jego innowacyjnej konstrukcji, która w połączeniu z nową technologią orbitalną odpowiada za co najmniej dwukrotnie większa wydajność w porównaniu do polerek rotacyjnych. Polerki Big Foot w przeciwieństwie do tych tradycyjnie stosowanych, opartych na technologii rotacyjnej, nie pozostawiają na lakierze żadnych mikrouszkodzeń, powstałych zazwyczaj na skutek zbyt agresywnego oddziaływania polerek na dana powierzchnię. Warto pamiętać, że takie mikrouszkodzenia lakieru, chociaż trudno dostrzegalne na pierwszy rzut oka, mogą być zaczątkiem poważniejszych uszkodzeń, jak też stanowią słaby punkt powłoki ochronnej, jaką przecież stanowi lakier samochodu dla karoserii. To właśnie w tych miejscach zazwyczaj zaczyna powstawać korozja, dlatego tez ruch orbitalny polerek Big Foot, jest znacznie bezpieczniejszą dla naszych samochodów alternatywą. Co bardzo ważne, prostota obsługi urządzeń polerskich Big Foot sprawia, że mogą one być używane również przez mniej doświadczonych użytkowników, bez ryzyka, że ucierpi na tym lakier naszego samochodu. W związku z tym używanie polerek tej marki jest gwarancją znacznie szybciej wykonywanych prac i tym samym, większego zadowolenia klientów.

Nowoczesne urządzenia polerskie są świetnym rozwiązaniem dla warsztatów, którym zależy na maksymalnym wzroście wydajności wykonywanych przez nich zleceń. Dzięki nowej generacji tych urządzeń, zminimalizowane jest ryzyko powstawania mikrouszkodzeń podczas obróbki lakieru, a tym samym nie ma ryzyka, że przestanie on stanowić dobra osłonę przed korozją.

 

Przewaga polerek z linii BigFoot na tradycyjnymi urządzeniami
Przewiń na górę