Przygotowanie jadłospisu redukcyjnego

Od wielu lat bezskutecznie się odchudzam. Próbowałam już wszystkiego, poczynając od diety wysokotłuszczowej, poprzez takie wynalazki jak picie na śniadanie samej kawy. Próbowałam diety opartej na warzywach i owocach, diety paleto, diety kapuścianej. I nic. Próbowałam tez różnych cudownych preparatów na odchudzanie. Nic nie pomogło. To znaczy może na chwilę po miesiącu katorgi wskazówka wagi nieco drgnęła, ale natychmiast po  zakończeniu diety moja waga wracała z powrotem, a często nawet przybywało mi kilogramów. Byłam załamana.

Zamówienie jadłospisu redukcyjnego

jadłospis redukcyjnyWtedy w ręce wpadła mi informacja o diecie redukcyjnej. Jadłospis redukcyjny to jadłospis, który ukierunkowany jest nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej, ale również, a może i szczególnie, na uwydatnienie mięśni. Poprzez przestrzeganie pewnych, określonych przez dietetyka zasad, możemy manipulować metabolizmem i w ten sposób skłonić nasz organizm do wykonywania pożądanych przez nas procesów. Podstawą dla takiej diety jest wyznaczenie własnego zapotrzebowania kalorycznego, które pozwala zapewnić potem organizmowi potrzebna ilość energii. Druga istotna zasada jest spożywanie posiłków w ściśle wyznaczonych porach, w wyznaczonych odstępach czasowych. To właśnie poprzez spożywanie regularnych posiłków w odstępach 3-4 godzinnych przy zachowaniu odpowiedniego zapotrzebowania energetycznego diety pozwoli na pobudzenie metabolizmu organizmu i dzięki temu kalorie będą spalane niemal cały czas. Dieta redukcyjna, jak sama nazwa mówi, polega na redukcji części kalorii, które dotychczas dostarczaliśmy naszemu organizmowi.  Do obliczenia ilości kalorii można użyć dostępnych w internecie specjalnych kalkulatorów. Ilość obciętych kalorii jest zależna od efektu, jaki chcemy uzyskać. jeśli po posiłkach jesteśmy wciąż głodni, oznacza to, że ilość obciętych kalorii jest zbyt duża. Tak wygląda to w teorii. Ja postanowiłam pójść na łatwiznę i zamówić sobie taką dietę przez internet.

Zamówienie diety przez internet jest niezwykle wygodne. Dzięki temu możemy otrzymać w dobrej cenie zbilansowaną i bezpieczną dietę dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszego ciała. Dieta redukcyjna jest bardzo skuteczną dietą wspomagającą odchudzanie. Wystarczy podczas jej stosowania zachować kilka ważnych zasad i przede wszystkich nieco zredukować ilość dostarczanych kalorii i zachować regularność posiłków, aby w bardzo krótkim czasie osiągnąć pożądane efekty. Ponieważ polega na zmianie nawyków żywieniowych, nie dotyczy jej efekt jojo.

Przygotowanie jadłospisu redukcyjnego
Przewiń na górę