Przywieszki do smoczków dziecięcych

W wyprawce każdego noworodka musi się znaleźć kilka podstawowych rzeczy. Wszyscy rodzice dbają by te produkty były Najwyższej jakości. Począwszy od środków do pielęgnacji dzidziusia poprzez ubrania i akcesoria. Do takich akcesoriów noworodkowych na pewno należy butelka oraz smoczek. Bardzo często rodzice niewiedzą czy dziecko będzie używać takiego smoczka natomiast dla świętego spokoju zawsze jest on kupiony. Jeśli zdecydujemy się dawać dziecku smoczek to musimy zakupić odpowiednią zawieszkę do niego. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się zawieszki tworzone na zamówienie.

Piękne zawieszki hand made

zawieszki do smoczków z imieniemKażdy rodzic, który podawał dziecku smoczek wie, że często był zgubiony. W celu uniknięcia utraty Smoczka należy go przy wieszać szczególnie podczas spacerów. Tym bardziej dla dzieci starszych, które potrafią już chwytać rączkami. Takie dzieci zazwyczaj podczas spaceru wyrzucają z wózka wszystko co napotkają. Do zabezpieczenia przed utratą smoczka służą przywieszki. Najpopularniejsze w ostatnim czasie są takie tworzone na specjalne zamówienie. Są one idealnym prezentem jeśli wybieramy się do nowo narodzonego dzidziusia. Szczególnie jeśli nie wiemy co mu kupić możemy wtedy zamówić przywieszkę do smoczka. Najbardziej lubiane są zawieszki do smoczków z imieniem. Zrobione są one z plastikowych koralików oraz sylikonowych lub drewnianych. Ponad to są wykonane z grubego i mocnego sznurka bawełnianego. Dobrze zawiązane nie powinny się rozwiązać. Dla dziewczynek zazwyczaj są w kolorystyce różowej lub jasnego fioletu. Dla chłopczyków natomiast zamawiane są zawieszki do smoczków w kolorze zielonym, niebieskim lub granatowym. Ponad to są tez kolory odpowiednie dla wszystkich bez względu na płeć. Jędrnymi kolor ecru, miętowy lub beżowy. Oczywiście często zastosowane są charakterystyczne dodatki. Dla chłopczyków może to być koralik o kształcie samochodu lub samolotu. Natomiast dla dziewczynki mile widziane są kwiatki i jednorożce. 

Jeśli idziemy w odwiedziny do malutkiego dziecka zawsze niesiemy dla niego prezent. Szczególnie jeśli idziemy do niego po raz pierwszy. Kupujemy pampersy, ubrania, środki do pielęgnacji noworodków oraz bardzo często zawieszki do smoczka lub nawet smoczek. W internecie jest bardzo dużo firmy, które tworzą takie rzeczy za pomocną hand made. Mamy pewność, że nasza zawieszka będzie unikatowa i nawet jeśli już ktoś tez wpadnie na taki pomysł to z pewnością nie będą to takie same zawieszki. Cena za taką piękna zawieszkę z imieniem dziecka to koszt 30-40 złotych. 

Przywieszki do smoczków dziecięcych
Przewiń na górę