Rowerki z serii Dragon

Rynek zabawek jest wart wiele miliardów złotych, ponieważ każdego roku sprzedaż jest ogromna. Każde dziecko ma przynajmniej po kilkanaście zabawek, którymi się bawi w domu, ogrodzie czy na placu zabaw. Przy wyborze idealnej zabawki, warto się kierować jej wykonaniem, praktycznością i wielofunkcyjnością. Im więcej ma ruchomych i kolorowych elementów, tym lepiej dla malucha.

Kiedy dać dziecku rower biegowy?

milly mally - rowerek biegowy dragon dla dzieckaPoza klasycznymi zabawkami, dobrze jest zachęcać dzieci do aktywności fizycznej, którą powinny zacząć już od najwcześniejszych lat. Przeważnie pierwszym sprzętem sportowym jaki otrzymują od rodziców jest Milly Mally – rowerek biegowy dragon dla dziecka, który dostępny jest w wersji dla bardzo małych dzieci, które dopiero uczą się chodzić, albo dla nieco starszych. Różnią się one przede wszystkim budową ramy, wielkością i rodzajem kół oraz możliwością regulacji. Dla dwulatków rowerki biegowe są dość wysokie i posiadają funkcję regulacji wysokości kierownicy i siodełka, dzięki czemu rowerek rośnie razem z dzieckiem. Duże i wąskie koła, wymuszają na dziecku konieczność utrzymywania równowagi  nawet w trakcie stania, co we wcześniejszym modelu nie było konieczne z uwagi na szerokie koła. Rowerki z serii Dragon są wykonane z bezpiecznych materiałów, które są lekkie więc nie wyrządzą dziecku krzywdy nawet, kiedy maluch się przewróci. Model Dragon może być wykonany z drewna lub lekkiego i wytrzymałego aluminium. Co do kół, to przeważnie są one gumowe, dzięki czemu można bezpiecznie ze sprzętu korzystać w domu i poza nim. W sklepach z zabawkami znajdziemy modele przeznaczone dla chłopców i dziewczynek, które mają różnorodne kolory i dodatki w postaci gumek na kierownicę czy małych klaksonów. Z pewnością każdy maluch będzie zadowolony z takiego rowerku, ponieważ pozwoli mu to na jeszcze szybsze przemieszczanie się i stawanie coraz bardziej samodzielnym. Rowerek biegowy wszechstronnie rozwija umiejętności dzieci, które szybko stają jeszcze sprawniejsze i bardziej samodzielne.

Niektórzy rodzice kupują swoim dzieciom kupują hulajnogi jako alternatywa do rowerku biegowe, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ uczy dziecka pracowania tylko jedną nogą. W tak młodym wieku ważna jest równomierna praca każdej strony, zatem rowerek biegowy będzie znacznie lepszym rozwiązaniem. Ponadto jest on wstępem do nauki jazdy na klasycznym rowerku z pedałami, który powinien być kolejnym modelem w nauce tej przydatnej umiejętności. Jeżeli chcemy kupić rowerek w atrakcyjnej cenie, to najlepiej to zrobić w sieci.

Rowerki z serii Dragon
Przewiń na górę