Rozkloszowana spódnica midi na co dzień

Niedawno zmieniłam miejsce pracy, co wiązało się nie tylko ze zmianą miejsca zamieszkania, ale również tym, że potrzebowałam sobie kupić kilka ubrań. W nowej pracy wymaga się ode mnie bardziej oficjalnego stroju. Dotychczas w mojej garderobie było już kilka odpowiednich ubrań, jednak nie lubię się nudzić i nosić cały czas tego samego. Chciałam więc kupić sobie coś takiego, co będę mogła zestawiać z różnorodnymi ciuchami, tworząc ciekawe zestawy, które będą przyciągały wzrok, a przy tym będą wystarczająco eleganckie do noszenia w pracy.

Rozkloszowana spódnica – wygodna i elegancka

wygodna spódnica rozkloszowana midiZdecydowałam się na zakup kilku spódnic, ponieważ są one bardzo wygodne, a przy tym świetnie się prezentują. Chciałam znaleźć taki model, który będzie dosyć uniwersalny, aby móc do niego zakładać różnorodne koszule oraz bluzki. Najbardziej spodobała mi się wygodna spódnica rozkloszowana midi – to było dokładnie to, czego szukałam. Od razu postanowiłam kupić kilka podobnych modeli, różniących się między sobą wyłącznie kolorem. W ten sposób moja garderoba wzbogaciła się o trzy spódnice – czarną, granatową oraz szarą. Chociaż takie barwy wydają się totalnie zwykłe, uznałam, że najlepiej będą się nadawać do moich stylizacji, ponieważ często wybieram koszule, których wzory najlepiej wyglądają w zestawieniu z jednolitymi materiałami. Mam sporo koszul w paski czy drobne kwiaty, a także eleganckich bluzek, które rewelacyjnie komponują się z moimi nowymi spódnicami. Te trzy ubrania sprawiły, że zyskałam wiele nowych możliwości podczas tworzenia swoich strojów do pracy. Dzięki temu nie czuję, że moje stylizacje są nudne. Właśnie taka różnorodność była dla mnie najważniejsza. Poza tym bardzo się cieszę, że kupione przeze mnie spódnice są bardzo wygodne, ponieważ komfort jest dla mnie również bardzo ważny – w końcu spędzam w takim stroju większą część dnia. Teraz w pracy nie tylko wyglądam świetnie, ale również tak samo się czuję, ponieważ wiem, że moje spódnice doskonale pasują do dress code panującego w tym miejscu pracy.

Jestem niezwykle zadowolona z moich odzieżowych zakupów. Uwielbiam rozkloszowane spódnice, dlatego bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć takie, które mogę nosić do pracy. Dzięki temu każdego dnia dobrze się czuję w tym, co na siebie zakładam, a przy tym wyglądam dobrze oraz elegancko. Poza tym taki krój spódnic pozwala na ukrycie mankamentów kobiecej sylwetki. Myślę, że za niedługo kupię sobie jeszcze jakieś inne spódnice o takim kroju, tylko opatrzone jakimiś ciekawymi wzorami.

Rozkloszowana spódnica midi na co dzień
Przewiń na górę