Rynek fotografów noworodkowych z Warszawy

Posiadanie dzieci zawsze było moim marzeniem, jednak razem z żoną dość długo musieliśmy starać się o nasze pierwsze dziecko. Kiedy więc dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami zgodnie postanowiliśmy, że będziemy regularnie upamiętniać okres ciąży zdjęciami w ramach domowych sesji fotograficznych. Chociaż początkowo szło nam dobrze, z czasem zatraciliśmy regularność, a jakość samych zdjęć pozostawiała sporo do życzenia, pomimo tego, że naprawdę się do tego przykładaliśmy.

Sesje fotograficzne dla noworodków

fotograf noworodkowy z WarszawyKiedy żona była już w dziewiątym miesiącu ciąży zdecydowaliśmy, że po narodzinach naszego malucha skorzystamy z usług fotografa, który wykona dla nas profesjonalną sesję noworodkową. Ważne było dla nas przede wszystkim to, żeby znaleźć kogoś sprawdzonego, kto cieszy się dobrymi opiniami. Ostatecznie sesję wykonał nam fotograf noworodkowy z Warszawy, którego polecili nam nasi znajomi. I trzeba przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, które są zdecydowanie lepsze od zdjęć, które wykonywaliśmy samodzielnie podczas ciąży. Sesja odbyła się w naszym mieszkaniu, do którego fotograf zgodził się dojechać. Na szczęście mieszkamy niecałe 30 kilometrów od Warszawy, więc nie stanowiło to wielkiego problemu. W cenie sesji mieliśmy kilkanaście ujęć naszego brzdąca, zarówno tych, na których znajdował się tylko on jak i tych, na których byliśmy w trójkę. Wcześniej ustaliliśmy z fotografem co powinniśmy przygotować i jakiego charakteru zdjęcia nas interesują. Zaskoczyło nas też jego podejście do pracy, ponieważ okazał się być bardzo otwartą osobą, która miała świetne podejście do dzieci, dzięki czemu był w stanie w jakiś sposób sprawić, że maluch faktycznie pozował. Chociaż sami też w tym okresie robiliśmy wiele zdjęć naszemu maluszkowi, to zdjęcia jakie dostaliśmy jako rezultat naszej sesji były zupełnie z innej ligi. Od razu zdecydowaliśmy, że wyślemy po kilka ujęć do naszych rodziców żeby wiedzieli, że ich wnuczek ma się dobrze i rośnie jak na drożdżach. A każde z tych zdjęć spokojnie mogło trafić na półkę ze zdjęciami w honorowym miejscu.

Dla wielu rodziców pierwsze tygodnie życia ich dziecka, zwłaszcza pierwszego są bardzo zajmujące i po prostu nie mają głowy do tego, żeby zrobić sesję zdjęciową we własnym zakresie. Nawet, gdy zrobią kilka zdjęć to nie są one szczególnej jakości. Z racji dużej liczby innych obowiązków czas ten szybko ucieka, dlatego jeśli chcemy mieć pamiątkę na lata warto skusić się na profesjonalną sesję dla noworodków, która pozwoli nam zatrzymać w pamięci ten niezwykły czas.

Rynek fotografów noworodkowych z Warszawy
Przewiń na górę