Sesja ciążowa na Śląsku

W życiu każdego człowieka jest wiele wspaniałych chwil, które wymagają pamięci. Ślub i narodzenie się dziecka to niewątpliwie jedne z przełomowych i najpiękniejszych momentów a naszym życiu. Bardzo ważne są więc pamiątki z okazji tych uroczystości, które będą nam o nich przypominały. Ciąża jest błogim, pięknym stanem, który nie trwa zbyt długo, dlatego wiele par decyduje się na sesje fotograficzne w tym okresie. 

Profesjonalne sesje ciążowe 

profesjonalna sesja brzuszkowa - śląskWiele par latami stara się o dziecko. Długo wyczekiwane dwie kreski na teście ciążowym są niewątpliwie wzruszającym momentem w naszym życiu. Większość z nas w tym momencie zaczyna myśleć o narodzinach potomka, przygotowuje wyprawkę, projektuje pokój, a czas leci nieubłaganie. Warto takie chwile uwieczniać na zdjęciach, ponieważ zanim się obejrzymy – nie będzie już okazji. W związku z tym coraz większą popularnością cieszy się profesjonalna sesja brzuszkowa – Śląsk jest obszarem, w którym znajdziemy mnóstwo ofert usług fotograficznych. Takie sesje polecane są zwłaszcza kobietom w zaawansowanej ciąży, ponieważ fotografie są wtedy niesamowite. Ciekawym pomysłem może okazać się regularna, w odstępie miesięcznym, sesja ciążowa. Jest przystępna cenowo, ponieważ z reguły wykonujemy raz w miesiącu tylko jedno zdjęcie. Po takich sesjach, możemy otrzymać piękną pamiątkę, w postaci ciążowego albumu, który będzie przypominał nam cały okres rozwoju ciąży. Na końcu takiego albumu umieszczamy zdjęcie naszego nowego członka rodziny, a pamiątka, którą po kilku latach będziemy mu pokazywać będzie bezcenna. Cena jednego zdjęcia u profesjonalnego fotografa to koszt około 80 złotych. Natomiast standardowa sesja ciążowa waha się od 200 – 500 złotych za około pięć sztuk fotografii. Cena ta jest oczywiście zależna od nakładu pracy fotografa. Będzie ona mniejsza, jeśli przeprowadzimy ją w studiu, na standardowym tle. Zdecydowanie więcej będzie kosztowała nas sesja w plenerze, do którego fotograf będzie musiał dojechać, zabierając ze sobą cały potrzebny sprzęt.

Wiele osób zastanawia się co kupić w prezencie przyszłej mamie. Wspaniałym pomysłem może okazać się bon na sesję zdjęciową w dobrym studiu fotograficznym. W przypadku dłuższej daty jego ważności przyszła mama będzie mogła sama zdecydować, czy woli wykonać ją w czasie ciąży, czy może po narodzinach dziecka. Ceny takich bonów uzależnione są oczywiście od ilości zdjęć, które fotograf będzie miał wykonać. Zazwyczaj około 150 – 400 złotych. Pamiątki, które zostaną po tak wspaniałym prezencie będą bezcenne.

Sesja ciążowa na Śląsku
Przewiń na górę